Masintikkimine teenusena

Masintikandid – muuda tavaline eriliseks!

Masintikand on ilus, vastupidav ja ainulaadne, luues lõpmatul hulgal võimalusi loominguks ja eneseväljenduseks.

Olgu tegu padjakatte, laudlina, sooja tekikese või mis tahes muu sisustuselemendiga – kaunis tikand muudab ka kõige igavama disaini säravaks ning omapäraseks.

Muudame ka kõige lennukamad ideed reaalsuseks ja loome tikandeid, mis pakuvad silmailu pikkadeks aastateks.

Masintikkimine

Masintikkimine

Masintikkimine on suurepärane lahendus, mis loob lõputul hulgal võimalusi kujundada isikupäraseid tikandeid ja väljendada ennast. Masintikandiga on võimalik kaunistada nii vanemaid kui ka uuemaid riideid, esemeid, kodutekstiili ja palju muud. Rõivastele tikkimine annab kandjale võimaluse eristuda teistest ja olla stiilne ning omapärane. Tikandi abil saab peita ka vanu kulumiskohti või auke. Kui soovid anda mõnele vanemale riideesemele “uut hingamist” ja “uut elu”, siis kvaliteetse ja kauni tikandiga saab seda hõlpsasti teha.

Tikandid muudavad sinu rõivad unikaalseks ja isikupäraseks

Tikandid on oma olemuselt unikaalsed, isikupärased ja kordumatud, mistõttu muudavad nad ka kõige igavama rõivaeseme tõeliselt eriliseks meistriteoseks, mis ei jää märkamatuks kellelegi.

Masintikandi eeliseks on kvaliteet: tikand on vastupidav, kulumiskindel, hea pesukestvusega, mis tähendab, et tikandiga esemeid võib vajadusel viia ka keemilisse puhastusse. Masintikand kannatab kõrge temperatuuriga pesu ning ka kõige karmimaid ilmastikutingimusi. Hõõrdumisel tikand koheselt katki ei lähe ega kulu.

Tikandeid saab disainida:

  • kleitidele
  • pluusidele, T-särkidele ja triiksärkidele
  • pusadele
  • seelikutele
  • jopedele
  • mantlitele
  • kampsunitele
  • töö- ja vabaajarõivastele
  • pidulikele rõivastele
Masintikkimine

Masintikkimine tuleb igal juhul kasuks igavate riiete ümberbrändimisel. Tänapäeva moe suundumused hõlmavad endas eriilmeliste tikandite kujutamist kangastel.

Pealegi võid riietele tikkimisel välja mõelda sellise disaini, mida pole olemas mitte kellelgi teisel. Taoliste kujunduste inspiratsiooniks võib olla sinu lemmikuks olev värv, laulusõna, luuletus, kunstiteos või mis tahes kujund. Loovusel ei ole siinkohal piire!

Masintikandiga kodutekstiil - lihtne viis muuta kodukaunistused tõeliselt kauniks

Lisaks tikandite lisamisele rõivastele on viimasel ajal eriti populaarseks saanud tikkimine kodutekstiilidele, froteerätikutele, voodipesukomplektidele, laudlinadele, lauakaunistustele ja teistele stiilielementidele kodus. Tikandid kodutekstiilil lisavad luksust, stiili ja erilisust koduesemetele. Tikkimismasinaga on võimalik luua disaine ja mustreid, mis sobivad valatult ülejäänud disainiga sinu kodus. 

Tikand muudab ka kõige tavalisema koduse eseme tõeliselt kordumatuks, isikupäraseks ja muljetavaldavaks.

Tikandid muudavad iga kingituse väärtuslikuks

Kui soovid kinkida midagi erilist ja ainulaadset, siis lisades esmele personaliseeritud tikandeid muudad kingituse tõeliselt väärtuslikuks. Tikandiga on võimalik kaunistada kingitust iga sündmuse jaoks: pulmad, sõbrapäev, isade- või emadepäev, katsikud, sünnipäev, tähtis üritus tööl, õpetajate päev ja palju muud.

Tikitud rõivad ja aksessuaarid on parim kingitus, et tähistada ka näiteks kooli lõpetamist, spordivõistlusi või kokkutulekuid. Näiteks võib tikandeid lisada kaartidele, kutsetele, lauakaunistustele, ehetele, mänguasjadele, rõivastele, kodutarvetele ja muudelegi toodetele. Luksuslik, isikupärane tikand loob unustamatu emotsiooni kingisaajale. Võid kindel olla, et spetsiaalselt disainitud tikandiga ese jääb eriliseks mälestuseks terveks eluks!

Tikandiga logod ja esemed kannavad endas edasi ettevõtte missiooni ja väärtusi

Kui vajad firmasümboolikaga riideid, logo, esemeid, reklaamkingitusi klientidele, kingitusi tähtpäevaks või soovid lihtsalt muuta töötajate riideesemed elavamaks, siis võta meiega ühendust – tikand kannab edasi ettevõtte põhiväärtuseid kõige kaunimal moel!

Tikitud firmalogoga rõivad on reklaam sinu ettevõttele, mis ei vaja hiljem eraldi lisakulutusi. Kusjuures, masintikkimine on kiire ja mugav viis tikkida personaalseid ning kauneid tooteid suures koguses. Tänu kõrgele kvaliteedile ja vastupidavale materjalile püsivad tikandid kaunina pikki aastaid.

Kui tikandid kõnetavad sind ning sooviksid luua midagi erakordset, siis kirjuta meile – Pallas Design loob reaalsuseks ka sinu kõige lennukamad ideed!