Õnnitluskaardid – igaks kauniks sündmuseks!

Käsitöö õnnitluskaart on imeline viis edastada oma häid soove. Hoole ja armastusega käsitööna valminud õnnitluskaardid on ainulaadsed, kvaliteetsed ja luksuslikud, muutes erilise sündmuse veelgi erakordsemaks!

Käsitööna valminud õnnitluskaardid on suurepärane kingitus, mis väljendab armastust ja tähelepanu.

Õnnitluskaart käsitööna

Õnnitluskaart “PARIMATE SOOVIDEGA”
39.99 (sisaldab KM)
Personaliseeritud käsitöökaart sünnipäevaks või juubeliks on kaunis ning meeldejääv kingitus aastateks. Loome kaardi sobivas toonis, põnevate aksessuaaride ja elementidega ning...

Pallas Design õnnitluskaardid

Pallas Design õnnitluskaardid on Eestis käsitsi valmistatud, kasutades kvaliteetseid materjale nagu paber, kartong ja dekoratiivsed elemendid. Igale kaardile pööratakse suurt tähelepanu, et tagada kõrgeim kvaliteet. Kuna iga õnnitluskaart on valmistatud käsitsi, on kõik kaardid kordumatud – igal kliendil on võimalus soetada isikupärane ja unikaalne õnnitluskaart.

Pallas Designi käsitööna valmistatud õnnitluskaardid on kingitused, mis on kõrgelt hinnatud nende disaini, kvaliteedi ja kaardi loomisel kasutatud käsitöötehnikate poolest.

Õnnitluskaardid võivad olla palju enamat kui lihtsalt sõnumi edastamine. Käsitööna valminud kaartide abil saab väljendada Teie tundeid ja mõtteid teise inimese suhtes. Selliste kaartide kinkimine ja saamine tõstab tuju ja loob positiivseid emotsioone.

õnnitluskaardid
õnnitluskaart

Õnnitluskaardid erinevateks tähtpäevadeks

Õnnitluskaardid on populaarne viis tervituste ja heade soovide edastamiseks erinevate sündmuste ja tähtpäevade puhul. Õnnitluskaarte võib saata nii pereliikmetele, sõpradele, kolleegidele, äripartneritele kui ka teistele olulistele inimestele.

Õnnitluskaardid võivad olla erineva kujunduse ja suurusega, loodud erinevate teemade põhjal ning olla valmistatud erinevatest materjalidest. Samuti võivad need sisaldada erinevaid sõnumeid ja visuaalelemente, olles seega unikaalsed ja isikupärased.

Üks õnnitluskaartide peamisi funktsioone on teisele inimesele rõõmu valmistamine ja õnnesoovide edastamine. Tavaliselt saadetakse õnnitluskaarte sünnipäevade, pulmade, jõulude, aastapäevade ja muude tähtpäevade puhul. Õnnitluskaartide saatmine on kena viis näidata teisele inimesele, et ta on tähtis ja meelespeetu.

Lisaks sellele, et õnnitluskaart on ilus ja meeldiv kingitus, aitab ta ka kaasa suhete loomisele ja säilitamisele. Õnnitluskaardi saatmine näitab teisele inimesele, et olete teda meeles pidanud ja tema peale mõelnud. See loob positiivseid emotsioone ning aitab kaasa tugevama ja sügavama sideme tekkimisele.

Õnnitluskaardid sünnipäevaks

Kui otsid unikaalset sünnipäevakinki, siis õnnitluskaardid sünnipäevaks on kindlasti üks parimaid viise, kuidas väljendada oma armastust ja häid soove.

Pakume mitmeid erinevaid disainilahendusi ning võimalust kohandada kaart vastavalt oma soovidele. Saad valida erinevate suuruste ja kujunduste vahel, et õnnitluskaart sünnipäevaks oleks täpselt selline kaart, mis sobib sünnipäevalapse isiksusega.

Õnnitluskaart pulmadeks

Käsitööna valmistatud õnnitluskaart pulmadeks on eriline ja isikupärane. Nagu nimigi ütleb, on kõik kaardid käsitsi valmistatud, seetõttu on neil oma unikaalne välimus ja tähendus. Lisaks on sellised kaardid suurepärased mälestusesemed, mida saab säilitada aastaid ja mis toovad meelde erilise sündmuse ning kingituse tegija.

Sünnipäeva õnnitluskaardid

Sünnipäeva õnnitluskaart on suurepärane võimalus näidata, kui palju sulle teine inimene korda läheb. Sünnipäeva õnnitluskaardid on ideaalne viis näidata oma armastust ja tänutunnet lähedastele ning valmistada neile meeldiva üllatuse.

Meie veebilehelt saad valida just sellise kaardi, mis muudab kaardisaaja jaoks sünnipäeva eriliseks ja meeldejäävaks sündmuseks.

Juubelikaart

Kui soovid juubilarile tõeliselt meeldivat üllatust valmistada, tutvu kindlasti meie juubelikaartide laia valikuga. Käsitööna valmistatud juubelikaart on suurepärane võimalus väljendada oma armastust ja tähelepanu kellelegi erilisele.

Need kaardid on unikaalsed, isikupärased ja täis hoolikat käsitööd. Nad on tähendusrikkad ja unikaalsed, pakkudes saajale erilist rõõmu ja head meeleolu. Kui soovid kinkida midagi erilist, siis käsitööna valmistatud juubelikaart on kindlasti hea valik.

Juubelikaarte on võimalik kujundada vastavalt tellija või saaja maitsele, kasutades erinevaid materjale, nagu paber, paelad, helmed, kangad jne. Kasutades erinevaid tehnikaid ja materjale, on võimalik kaarte valmistada erinevates stiilides, olgu see siis romantiline, elegantne või minimalistlik.