KAISUKAD

Tere tulemast pehmete kaisukate imelisse maailma! Palju erinevaid tegelasi saadaval! Armsad kaisukad ootavad uusi ilmakodanikke, keda tervitada ja kaisutada!

Kui otsite kingitust beebile või tahate omaenda lapsele midagi erilist kinkida, siis selleks sobib suurepäraselt üks nunnu kaisukas, millele saab tikkida lapse nime, sünnikuupäeva või kõik sünniandmed.

Näitan 1–32 tulemust 114-st


Pehmed kaisukad

Kaisuloomade valik on tõesti lai, alates väikestest kaisukarudest kuni suurte elevantideni. Paljud pehmed kaisukad on tehtud erinevates värvides ja erineva mustriga, et sobida mitmesuguste maitsete ja eelistustega. Lisaks võite valida ka erinevate materjalide vahel, nagu näiteks pehme plüüž, velvet või kvaliteetne puuvillane kangas. Veenduge aga alati, et valitud materjalid vastavad ohutusnõuetele ja on beebi nahale ohutud.

Ükskõik, kas eelistate karusid, jäneseid, koeri, kasse, elevante või muid loomi, on kaisukad täiuslik kaaslane igale beebile. Lisaks on neid võimalik masintikandiga kaunistada, mis lisab kingitusele personaalsust ja isikupära.

Tikandiga kaisukad

Tikandiga kaisukad on muutunud eriti populaarseks kingituseks beebidele ja väikelastele. Masintikandiga kaunistatud kaisuloomad on eriti isikupärased ja sobivad kinkimiseks erinevate sündmuste ja tähtpäevade puhul.

Kaisukad on kõigi beebide ja väikelaste lemmikud, olenemata nende soost, vanusest või isiksusest. Pallas Design pakub suures valikus Cubbies kaisukaid, mis on spetsiaalselt mõeldud tikandiga kaunistamiseks.

Beebi kaisukas

Masintikand on üks võimalustest, mille abil on võimalik beebi kaisukas sünniandmetega kaunistada. See on kvaliteetne ja vastupidav meetod, mis võimaldab lisada kaisuloomale beebi nime, sünnikuupäeva, kaalu, pikkuse jm. 

Masintikand on kaunistamise meetod, mille abil tekst või disain kantakse niidiga kangale tihedate pistetena ning seeläbi kinnitub ta kangale kindlalt.

Masintikandina võib olla tikitud kas beebi nime esitäht või täispikk nimi, kuupäev koos kellaajaga, pikkus, sünnikaal või mõni muu oluline sünniandmete detail. Need detailid muudavad kaisulooma personaalseks ja eriliseks kingituseks, mis on tõeline mälestus kogu eluks.

Masintikandiga kaunistatud kaisukad beebile on erilised kingitused, kuna tikand on valmistatud tikkimismasinaga, mis võimaldab kanda detaile, disaine või tekste otse kaisuloomadele. Masintikandiga kaunistamine annab kaisuloomadele unikaalse ja isikupärase ilme ning teeb neist veelgi erilisemad kingitused.

Nimeline kaisukas

Nimeline kaisukas on isikupärane kingitus, mis võib olla eriti oluline lapsele ja vanematele. See on kaisukas, millel on lapse nimi või hüüdnimi ning see võib olla meeldejääv kingitus sünnipäevaks, ristimiseks, jõuludeks või mõneks muuks tähtsaks sündmuseks.

Nimeline kaisukas on ka tähendusrikas kingitus, mis jääb perekonnale pikaks ajaks meenutama erilist hetke ja aitab lapsel tunda end erilisena ja olulise osana perest. See on ka vanemate jaoks tore viis väljendada oma armastust ja hoolivust.

Kui soovid tellida nimega kaisukat, siis võid valida erinevate suuruste, värvide ja materjalide vahel. Kaisuka materjaliks võib olla pehme plüüs, sametine kangas või mõni muu vastupidav ja ohutu materjal. Kaisukat saab kaunistada erinevate piltide, mustrite ja värvidega, et luua unikaalne ja isikupärane kingitus.

Lisaks võib nimeline kaisukas olla ka praktiline kingitus, mis aitab lapsel tunda end turvalisemalt ja mugavamalt. Kaisukas võib olla beebi jaoks lohutav kaaslane, kes aitab neil rahuneda ja magama jääda uutes olukordades. Vanematel võib olla ka lihtsam tuvastada oma lapse kaisukat, kui see on märgistatud nimega.

Nimeline kaisukas on armas ja isikupärane kingitus, mis aitab lapsel tunda end erilisena ja turvalisena. Lisaks on see praktiline kingitus, mis aitab lapsel uutes olukordades rahuneda ja magama jääda.

Cubbies kaisukad

Kui soovite osta lihtsalt mõnda masintikandiga kaunistatud kaisulooma, siis mõnikord võib neid õnnestuda leida kaubandusvõrgust. Kui aga soovite kaisulooma personaliseerida, siis tuleb pöörduda masintikkimisega tegeleva meistri poole.

Pallas Design poolt pakutavad Cubbies kaisukad on unikaalsed, kuna nad on loodud spetsiaalselt masintikkimise vajadusi arvestades. Cubbies kaisuloomadel on tõmblukk, mis võimaldab eemaldada kaisulooma täidise, paigutada tikkimisraami kaisulooma kere sisse ning kaisuloomale tikkida.

"Pallas Design poolt pakutavad Cubbies kaisukad on unikaalsed, sest nad on loodud spetsiaalselt masintikkimise vajadusi arvestades"

Kvaliteetne kaisukas

Kui soovite kaisulooma kinkida, siis on oluline valida turvaline ja kvaliteetne kaisukas. Kaisuloomad peaksid olema valmistatud vastupidavatest materjalidest ja kergesti puhastatavatest kangastest. Samuti tuleks vältida väikeseid osi või detaile, mis võivad lahti tulla ja lapsele ohtlikud olla. Enne kinkimist veenduge, et kaisukas vastab kõigile ohutusnõuetele ja standarditele.

Pallas Design kvaliteetsete kaisukate valikuga saate tutvuda siin

Beebi kaisutekid

Otsid beebile kingitust, millele saaks tikkida, aga ei soovi kaisulooma. Pallas Design’il on ka siin lahendus olemas – beebi kaisutekid. Meie valikus on üliarmsad ja ülipehmed Cubbies kaisutekid, mis kindlasti valmistavad beebile rõõmu. Kaisuteki looma pea on detailne ja tunduvalt suurem, kui enamusel kaubandusvõrgust leitavatel kaisutekkidel.

Pallas Design beebi kaisutekkide valikuga saate tutvuda siin

Kaisunukud lastele

Lisaks kaisutekkidele on Pallas Design tootevalikus ka kaisunukud lastele. Sarnaselt teiste Cubbies toodetega on ka neile võimalik masintikkimise teel tikandeid kanda. Tegemist on käpiknukuga, mille sisse mahub ka täiskasvanu käsi. Kaisu-käpiknukk on üks tore mänguasi, millega saab beebiga mängida ja teda lõbustada.

Pallas Design kaisunukkude valikuga saate tutvuda siin

Kaisuloomade kinkimine

Lisaks sellele, et kaisuloomad on lastele armastatud kaaslased, on nad ka praktilised kingitused, mis sobivad hästi igapäevaseks kasutamiseks. Kaisuloomi võib kasutada beebi voodi kaunistamiseks, mänguasjana või isegi riiulil ilusa kodu kaunistusena.

Kaisuloomade kinkimine on suurepärane võimalus luua sidemeid ja mälestusi. See võib olla kingitus, mida inimene hoiab kogu oma elu ja mis meenutab talle tema esimesi eluaastaid. Kaisulooma võib kasutada ka fotode tegemiseks, et mälestused jääksid kogu eluks.

Kingitus beebile

Kaisuloomade valik on lai ja nii saab kingitus beebile olla just selline kaisukas, mis sobib kõige paremini beebi iseloomu ja stiiliga. Näiteks võib karu olla suurepärane valik beebidele, kellele meeldib magada kõhuli või kellel on rahulik ja leebe iseloom. Kassid sobivad hästi beebidele, kellele meeldib mängida ja kes on uudishimulikud, samas kui koerad sobivad hästi aktiivsematele ja energilisematele lastele.

Lisaks kaisuloomadele võite kaaluda ka teisi kingitusi beebile, nagu riiete komplekte ja mänguasju. Kuid pehmed kaisukad on kindlasti üks armastatumaid ja praktilisemaid kingitusi, mis sobivad hästi beebi sünnipäevaks, katsikuteks või muuks oluliseks sündmuseks.

Unikaalne kingitus

Tuleb meeles pidada, et masintikandiga kaunistatud kaisuloom on unikaalne kingitus, mis on tehtud just beebi jaoks. Seetõttu on oluline valida kvaliteetne ja vastupidav kaisuloom ning usaldusväärne masintikanditeenuse pakkuja..

Praktilised kingitused

Lisaks mugavusele ja turvatundele, mida kaisukad lastele pakuvad, on nad ka praktilised kingitused, mis sobivad hästi igapäevaseks kasutamiseks. Kaisuloomad on kerged ja lihtsasti kaasaskantavad ning neid on lihtne pesta, nii et need sobivad hästi lastele, kes armastavad mängida ja avastada uusi asju.

Enne kingituse kinkimist võid kaaluda ka seda, kas soovid lisada kingitusele mõne isikliku sõnumi või tervituse. See võib olla midagi lihtsat ja südamlikku, mis teeb kingituse veelgi erilisemaks.

Masintikandiga kaunistatud kaisuloomad on armsad ja praktilised kingitused, mis sobivad suurepäraselt beebi esimeseks sõbraks. Oluline on valida kvaliteetne ja vastupidav kaisuloom ning usaldusväärne masintikandi teenuse pakkuja. Lisades kaisuloomale beebi sünniandmed, teed kingitusest veelgi personaalsema ja unikaalsema.

Masintikandiga kaunistatud kaisukad

Masintikandiga kaunistatud kaisukad on suurepärased kingitused beebidele ja väikelastele. Need armastatud kaaslased pakuvad lastele mugavust, turvatunnet ja lohutust ning on samal ajal ka praktilised kingitused, mis sobivad hästi igapäevaseks kasutamiseks. Masintikandiga kaunistamine muudab kaisulooma veelgi isikupärasemaks ja erilisemaks kingituseks, mis jääb beebile ja tema vanematele meelde kogu eluks.

Lisaks masintikandiga kaunistamisele on ka teisi võimalusi, kuidas kaisukaid eriliseks muuta. Näiteks võib kaisulooma kaunistada erinevate paelte, lipsude, kaisukale valmistatud riiete (pluusid, kleidid, seelikud, püksid, kudumid) või muude lisanditega. See lisab kingitusele veelgi isikupära ja erilisust ning aitab kaasa sellele, et kingitus saab olema üks parimaid kingitusi, mida beebi võib saada.

Kaisuloomade valmistamine käsitööna

Kaisukate valmistamine võib olla ka suurepärane käsitööprojekt, mis on lõbus ja loominguline. Kui olete käsitööhuviline, võite proovida valmistada mõnda kaisulooma ise. Internetist võite leida palju erinevaid kaisuloomade õpetusi, mis aitavad Teil valmistada kaisulooma oma unikaalse disaini ja isikupäraste detailidega.

4 põhjust, miks on Pallas Design masintikandiga ja sünniandmetega kaisukad suurepärane kingitus beebile:

  • Isikupära – kaisukale lisatud sünniandmed, nagu nimi ja sünnikuupäev, muudavad kingituse väga isikupäraseks ja eriliseks. See on eriti oluline vanematele, kes tahavad säilitada mälestust beebi sünnist ja kingitusest;
  • Kvaliteet – Pallas Design kasutab oma masintikandite loomiseks kvaliteetseid materjale, tagades nii kaisuloomade vastupidavuse ja pikaajalise kasutamise. See on eriti oluline beebi kingituse puhul, kuna beebid seovad end sageli emotsionaalselt oma kaisuloomadega ja hoiavad neid pikka aega;
  • Unikaalsus – masintikand võimaldab kaisuloomade kujundamist vastavalt kliendi soovidele. Seega on võimalik valida sobiv värv ja disain, et kaunistada kaisuloom täpselt selliselt nagu soovite;
  • Ohutus – Pallas Design kaisuloomad vastavad kõigile ohutusnõuetele ja sobivad kasutamiseks igas vanuses laste poolt.

Pallas Design masintikandiga ja sünniandmetega kaisukad on ideaalne kingitus beebile, sest need on isikupärased, kvaliteetsed, unikaalsed ja ohutud.