RAHVUSLIKUD KAARDID

Käsitööna valminud rahvuslikud kaardid on imeline viis edastada oma häid soove. Valmistame ainulaadseid, kvaliteetseid ja luksuslikke rahvuslikke käsitöökaarte hoole ja armastusega. Need kaardid muudavad iga erilise sündmuse veelgi erakordsemaks!

Rahvuslikus stiilis käsitöökaart sobib pulmakingiks, juubelikingiks, sünnipäevakingiks kui ka iga muu tähtpäeva puhul. Rahvuslik kaart on atraktiivne ja pilkupüüdev. Soovi korral kaunistame rahvusliku kaardi ka tikandiga!

Näitan ainukest tulemust


Pallas Design rahvuslikud kaardid

Pallas Design rahvuslikud kaardid on saanud inspiratsiooni Eesti rahvuslikust käsitööst. Meie rahvuslikud kaardid on tuntud oma kvaliteedi ja kauni disaini poolest ning sobivad suurepäraselt kingituseks või lihtsalt meeleoluka tervituse saatmiseks.

Pallas Design rahvuslikud käsitöökaardid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest paberist ning nende disainis on kasutatud erinevaid rahvuslikke motiive, nagu näiteks lilled, rahvuslikud mustrid, tikandid ja muud rahvuslikud elemendid.

Meie valikus on rahvuslikke kaarte erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks, nagu pulmakaardid, sünnipäevakaardid, juubelikaardid, õnnitluskaardid. Igale rahvuslikus stiilis kaardile on võimalik lisada ka rahatasku.

Rahvuslik kaart

Käsitsi valmistatud rahvuslik kaart on suurepärane viis näidata oma armastust Eesti rahvusliku käsitöö vastu ning samal ajal saata kaunis ja tähenduslik sõnum lähedastele või sõpradele.

Rahvuslikud käsitöökaardid

Rahvuslikud käsitöökaardid on nõutud tooted ja populaarsed kingitused. Need kaardid on tuntud oma kauni rahvusliku disaini poolest ja sobivad eriti neile, kes hindavad käsitööd ja Eesti kultuuripärandit.

Rahvuslikus stiilis käsitöökaart

Rahvuslikus stiilis käsitöökaart on kaart, mis on kujundatud rahvuslikke elemente ja stiili arvestades.

Eesti rahvuslik käsitöö on tuntud oma mitmekesisuse ja erinevate käsitöövõtete poolest, mida kasutatakse erinevate rahvuslike elementide valmistamisel. Rahvuslikus stiilis käsitöökaardid kajastavad seda mitmekesisust ning kaardil võib olla kasutatud erinevaid käsitöövõtteid, nagu näiteks tikkimine, heegeldamine ja kudumine.

Rahvuslik pulmakaart

Rahvuslik pulmakaart on suurepärane kingitus pruutpaarile, sellised kaardid aitavad luua unikaalset ja meeldejäävat pulmameeleolu. Kui soovite kinkida pulmakaarti, mida saab hinnata kui tõelist käsitööd, siis Pallas Design rahvuslikud pulmakaardid on kindlasti üks võimalus selleks.

Rahvuslik käsitöö õnnitluskaart

Rahvuslik käsitöö õnnitluskaart sobib kinkimiseks erinevate sündmuste puhul, nagu sünnipäevad, pulmad, juubelid, jõulud ja muud tähtpäevad. Need kaardid on valmistatud käsitööna ja seetõttu on iga kaart unikaalne ja eriline.

Rahvuslikud õnnitluskaardid käsitööna on suurepärane võimalus jagada armastust ja häid soove, samal ajal toetades ka Eesti kultuuripärandit ja käsitöötraditsioone.

Rahvuslike lilledega kaardid

Rahvuslike lilledega kaardid on kaunid ja populaarsed kaardid, mis kujutavad Eesti rikkalikku loodust. Need kaardid on kaunistatud traditsiooniliste lillede ja mustritega, mis on omased Eesti kultuurile ja käsitööle. Rahvuslikud lilled, nagu näiteks rukkilill, karikakar ja moon on nendel kaartidel sagedasti kasutuses. Need lilled on seotud Eesti rahvuslike traditsioonide ja kombestikuga ning neid võib leida ka rahvariietel.

Rahvuslike lilledega kaart sobib suurepäraselt erinevateks sündmusteks, nagu näiteks sünnipäevad, pulmad, juubelid ja muud tähtpäevad. Need kaardid on kaunid ja unikaalsed ning sobivad suurepäraselt nii kingituseks kui ka sõnumi edastamiseks.

Kogu Pallas Design käsitöökaartide valikuga saate tutvuda SIIN