Meist

Pallas Design loob kordumatut kunsti

Pallas Design on loodud armastusest käsitöökunsti vastu. Kersti Pallas leidis käsitöö enda jaoks kooli ajal ning sellest peale on käsitöö olnud osa tema elust. Kui esialgu oli tegu vaid rõõmu pakkuva hobiga, siis ühel hetkel kasvas tellimuste arv ja klientide huvi toodete vastu – nii sündiski Pallas Design.

Pallas Design loob käsitöökunsti, mis on kvaliteetne, luksuslik ja unikaalne. Tegevus sai küll alguse aastal 2010, kuid nagu eelnevalt mainitud, siis kirg käsitöö vastu on saatnud Kerstit alates lapsepõlvest. 12 tegutsemisaasta jooksul on kujunenud Pallas Design’il välja kindel stiil, kvaliteedistandard ning sügav armastus käsitöö vastu.

Tänu pidevale arengule ja oskuste lihvimisele, puuduvad Kersti Pallase käsitöös loomingulised piirid.

“Olen tegelenud käsitööga alates lapsepõlvest ning kirg valdkonna vastu on ajaga vaid kasvanud.”

Leian, et eneseareng ja loomingulisus on elukestev protsess, mille õpe ei lõpe iial. Leian inspiratsiooni armastusest ja loodusest, igapäevatoimetustest, värvidest, ümbritsevast keskkonnast, huvitavatest karakteritest ja hetketrendidest. Panen loomingusse oma hinge, et iga ese oleks unikaalne ja kordumatu, eristudes muust massist. Minu jaoks on oluline detailitäpsus ja kasutan kvaliteetseid materjale, et minu käsitöö pakuks silmailu pikkadeks aastateks.

Kersti Pallas
Asutaja ja disainer

Pallas Design loomingust leiad

Eksklusiivseid käsitöökaarte

Pulmakaarte, õnnitluskaarte, jõulukaarte, rahvuslikke kaarte, tänukaarte ja palju muud. Käsitööna valminud kaart on kui omaette kunstiteos, mis on ainulaadne ning väljendab sinu soove kõige kaunimal kujul. Käsitöökaart eristub tavapärasest ning pakub silmailu aastateks.

Tikandeid

Tikanditega on võimalik lisada ilu ja karakterit nii riietele, kodutekstiilile, pehmetele esemetele kui ka ehetele. Neist kõige populaarsemaks on muutunud aksessuaarid beebidele: tikandiga beebitekid, kaisuloomad, pudipõlled, katsikukaardid ning palju muud.

Pulmaaksessuaare

Käsitöökaunistused ja tikandid loovad pulmapeole omaette mälestusi ja emotsioone. Alustades käsitöökutsetest, pulmakaartidest, pulmaalbumitest, pulmalaegastest, sõrmustepadjakestest kuni istekohakaartide, pokaalikaunistuste ja abielutunnistuste kaanteni – võimalusi luua kauneid pulmaaksessuaare on piiritult!

Masintikandeid

Olgu tegu üksiktikandi või suurema ühistellimusega ettevõttele –masintikkimisega on võimalik luua disaine ja mustreid, mis muudavad sinu eseme muljetavaldavaks.

Tikandiga kodutekstiili

Laudlinad, põlled, taldrikualused, tassialused, käterätid, dekoratiivpadi – silmailu pakkuv tikand muudab iga tekstiili omapäraseks, kordumatuks ja stiilseks.

Ehteid

Tikandiga kaunistatud ehted on unikaalsed ja kordumatud, selliseid ei leidu mitte kellelgi teisel. Juukseehted, -klambrid, peavõrud, kaelakeed, käevõrud – loovusel puuduvad siin piirid.

Pallas Design soovib alati eristuda ning luua kunsti enda tunnetusest lähtudes, mis ületab tavapärase. Iga viimne kui detail on loodud hinge ja armastusega, olles eriliselt kordumatu. Nii võid olla kindel, et tegu on ainulaadse ja isikupärase teosega, mida ei ole mitte kellelgi teisel.

Põhjuseid, miks peaksid tellima Pallas Design loomingut, on lugematul hulgal. Sa võid olla kindel, et meie loomingus on kasutatud alati vaid kõige kvaliteetsemat materjali. Märksõnad, millest lähtume, on:

 • detailitäpne töö;
 • hea hinna-ja kvaliteedi suhe;
 • kordumatu lõpplahendus, mida Sa ei leia kusagilt mujalt.

Kui sul on idee, siis anna meile sellest märku ning loome selle reaalsuseks!


  Pallas Design

  Kersti Pallas
  Disainer

  (+372) 50 34 400

  info@pallasdesign.ee

  Pallas Design OÜ
  Reg.nr. 16585391
  13523 Tallinn
  KMKR EE102541331

  Käsitöökaardid

  Käsitöökaart on ainulaadne, personaalne, isikupärane ja luksuslik. Tegu on kaardiga, mille iga detail on valmistatud käsitsi – hoole ja armastusega.

  Pulmad – käsitöö-aksessuaarid

  Pulmakaardid, kutsed, istekoha-kaardid, meened on loodud sinu soovidest lähtuvalt. Kvaliteetsed käsitööaksessuaarid loovad erilise tunde kõikides pulmalistes.

  Kutsed

  Käsitööna valminud kutsed on unikaalne ja eksklusiivne viis luua külalistele kustumatu esmamulje. Kvaliteetsest materjalist, stiilsed, personaalsed ja unikaalsed kutsed.

  Aksessuaarid

  Ehted, pulmaaksessuaarid, luksuslikud kodukaunistused – valikut leidub igale maitsele! Kui Sul on erisoov, siis kirjuta sellest lähemalt ja teen sinu idee reaalsuseks!

  Tikandid beebidele

  Tikanditega kaunistatud esemed on kõige armsamad, unikaalsed ja tähendusrikkad. Personaalne tekike, lemmik kaisumõmm, pudipõlled personaalsete tikanditega.

  Käsitöö hinnastamine

  Kuidas kujuneb käsitööna valminud loomingu hind? Mis on käsitöökaartide, karpide, tikandite ja teiste käsitöötoodete hinda kujundavad tegurid? Loe lähemalt

  Masintikkimise võimalused

  Kuidas saab masintikandeid kasutada ja millistele materjalidele saab masintikandeid kanda? Vaata, kuidas masintikandi abil saab tavalisest esemest eriline.

  Masintikkimine teenusena

  Kaunis tikand muudab ka kõige tavalisema eseme kauniks ja isikupäraseks – olgu selleks padjakate, laudlina, soe tekike või miski muu. Muuda oma ideed reaalsuseks!

  Pallas Design on registreeritud kaubamärk