PUDIPÕLLED

Tikandiga kaunistatud pudipõlled on ainulaadsed ja personaalsed. Kvaliteetseid 100% puuvillafroteest pudipõllesid on saadaval suures värvivalikus ja erinevates suurustes, on nii takjapaelaga kinnitatavaid kui ka paelaga seotavaid mudeleid. Kollektsiooni kuuluvad ka varrukatega pudipõlled.

Disainime tikandeid pudipõlledele – olgu selleks nimi, sünnikuupäev, kujund või mis tahes disain – masintikand muudab pudipõlle tõeliselt eriliseks.

Näitan kõiki 4 tulemust


Pudipõll

Pudipõll on armas ja praktiline riietusese beebile. Pudipõlled on valmistatud pehmest ja mugavast materjalist ning mõeldud kaitsmaks beebi riideid plekkide ja määrdumise eest.

Pudipõll on armas aksessuaar, mis on varustatud takjapaelast kinnituse, trukkide või mugavate paeltega, mille abil saab pudipõlle kergesti ümber beebi kaela kinnitada. 

Pudipõlled on valmistatud kergesti pestavast kangast, mis teeb nende hooldamise vanematele lihtsaks.

Pudipõllesid on saadaval erinevates värvitoonides ja mustrites ning nad annavad beebile rõõmsa ja särtsaka ilme. 

Pudipõll on ka suurepärane kingiidee katsikuteks, beebi sünnipäevaks või muudeks tähtpäevadeks, sest ta on armas ja samas ka praktiline, andes vanematele võimaluse hoida beebi riided puhtana.

Pudipõlled on imelised lisandid beebi garderoobile, mis lisavad mugavust ja kaitset, kuid samal ajal ka lõbusust ja rõõmu igasse päeva.

Wörner kvaliteetsed pudipõlled

Wörner on tuntud Saksa bränd, mis toodab kvaliteetseid froteetooteid. 

Wörner pakub mugavaid ja kõrge kvaliteediga pudipõllesid beebidele. Nende froteekangast kvaliteetsed pudipõlled on suurepärased abimehed beebi toitmise ajal, pakkudes imavust, mugavust ja kaitset beebi riietele määrdumise eest.

Kõik esemed on testitud ja sertifitseeritud vastavalt Öko-Tex Standard 100-le

Orgaanilisest puuvillast valmistatud esemed on sertifitseeritud GOTS (Global Organic Textile Standard) standardi järgi

Wörner on usaldusväärne bränd, mis on hinnatud oma rikkaliku värvivalikuga toodete poolest ning pakub rõõmu nii beebidele kui ka nende vanematele.

Siin on ära toodud mõned omadused, mis iseloomustavad Wörner kvaliteetset pudipõlle:

 • Südamlik disain: Wörner kvaliteetsed pudipõlled on tuntud oma armaste ja südamlike disainide poolest. Bränd keskendub kaasaegsetele ja kaunitele laia värvivalikuga toodetele, mis muudavad toitmise ajal beebi rõõmsamaks ja lõbusamaks;
 • Pehme ja mugav froteekangas: Wörner kvaliteetne pudipõll on valmistatud pehmest ja õrnast froteekangast, mis tagab beebi mugavuse kandmise ajal. Materjal on hoolikalt valitud, et see oleks sõbralik beebi tundlikule nahale;
 • Suuruste valik: Wörner kvaliteetsed pudipõlled on saadaval erinevates suurustes, mis tagavad nende sobivuse vastavalt beebi vanusele ja kasvule. Õige suuruse valimine tagab pudipõlle mugava kandmise ilma liigse pingeta või liiga suureks jäämiseta;
 • Kvaliteetne viimistlus: Wörner pöörab tähelepanu viimistlusele, tagades toodete vastupidavuse ja kvaliteedi. Nende pudipõlled on hoolikalt õmmeldud ja kvaliteetselt viimistletud, et tagada pikk kasutusiga;
 • Lihtne hooldus: Wörner kvaliteetsed pudipõlled on lihtsasti hooldatavad ja pestavad, säilitades oma omadused ka pärast korduvat pesemist. See muudab pudipõlled praktiliseks valikuks kiiresti arenevale ja kasvavale beebile.
 • Kapuutsi eelised: Wörner kapuutsiga beebirätikuid on varustatud spetsiaalselt disainitud kapuutsiga, mis kaitseb lapse pead ja juukseid pärast vanni või suplemist. Kapuuts aitab hoida juukseid soojas ning hoiab ära liigse külmetuse;

Varrukatega pudipõll

Varrukatega pudipõll on veelgi funktsionaalsem ja sobib suurepäraselt beebidele, kes on aktiivsed ja armastavad avastada maailma oma pisikeste kätega. See aksessuaar lisab pudipõlle omadustele varrukad, et pakkuda täiendavat kaitset beebi riietele ja kätele.

Varrukatega pudipõlled on valmistatud pehmest ja kergest materjalist, mis võimaldab beebil vabalt liikuda ja uurida ümbritsevat keskkonda. Varrukad on harilikult lühikesed või poollühikesed.

Pudipõlledel olevad varrukad aitavad kaitsta väikelapse riideid ka siis, kui ta on juba õppinud end ise toitma, kuid tema liigutused on veel kohmakad. Varrukad hoiavad toidujäägid ja plekid eemal lapse riietest ning teevad nende pesemise vanemate jaoks lihtsamaks.

Varrukatega pudipõllede disain võib olla sama mitmekesine kui tavalistel pudipõlledel, sealhulgas kasutatakse erinevaid värve, mustreid ja armsaid motiive, mis köidavad beebide tähelepanu.

Nende mugavate ja praktiliste riietusesemete kandmine muutub beebile mänguks, kuna ta võib uurida, puudutada ja avastada maailma, ilma et tema riided saaksid liiga määrdunuks. Samuti annavad varrukatega pudipõlled vanematele rahuolu teadmisega, et nende lapsel on mugav ja ta on hästi kaitstud.

Varrukatega pudipõlled on suurepärased valikud beebidele, kes armastavad mängida ja avastada ning kelle riided vajavad samal ajal täiendavat kaitset. Need on praktilised, armsad ja lisavad beebi igapäevasesse ellu rõõmu ning mugavust.

Pudipõll beebile

Pudipõll beebile on armas ja praktiline riietusese, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et kaitsta beebide riideid plekkide ja määrdumise eest igapäevaste toitmiste ja mängude ajal. See väike riietusese võib tunduda lihtne, kuid sellel on suur roll beebi mugavuse ja vanemate rahuolu tagamisel.

Pudipõlled beebidele on valmistatud tavaliselt pehmest ja kergest materjalist, et pakkuda maksimaalset mugavust. Materjali valik on oluline, sest see peab olema õrn beebi õrna naha vastu ja samal ajal ka vastupidav, et kaitsta beebi riideid toidu- või muude plekkide eest.

Enamikul beebide pudipõlledest on selja taga kinnitamiseks mugavad nööbid, takjakinnitus või paelad, mis muudavad selle kergesti reguleeritavaks vastavalt beebi kasvule ja vajadustele. 

Pudipõlled on saadaval erinevates värvitoonides ja kujundustes, sageli kaunistatud armsate mustrite, piltide või naljakate sõnadega. See muudab lõbusaks nii pudipõlle valimise vanematele kui ka selle kasutamise beebile.

Lisaks sellele, et pudipõll hoiab beebi riided puhtana, on see ka suurepärane viis kaasata beebi toidusöömise protsessi. Paljud beebid armastavad uurida ja mängida erinevate toiduainetega. Pudipõll annab beebile võimaluse uurida ja vanematele võimaluse lõõgastuda, ilma muretsemata selle pärast, et beebi riided võiksid määrduda.

Pudipõll beebile on praktiline ja armas riietusese, mis lisab igapäevastesse tegevustesse lõbusust ja vähendab riiete puhastamise ja pesemise stressi vanemate jaoks. See on suurepärane kingiidee uue ilmakodaniku tervitamiseks ning toob naeratuse nii beebi kui ka tema vanemate näole.

Beebi nimega tikandiga pudipõll

Beebi nimega tikandiga pudipõll on võluv, eriline ja isikupärane riietusese beebidele, mis ühendab praktilisuse stiiliga. Ilusad tikandiga kaunistatud pudipõlled on populaarsed kingiideed vastsündinud beebidele katsikuteks või sünnipäevaks. Lisatud beebi nimi muudab pudipõlle veelgi tähendusrikkamaks ja erilisemaks kingituseks. 

Beebi nimetikandiga pudipõll on südamlik ja armas viis väljendada armastust ja hoolt uue ilmakodaniku vastu. Tikandiga lisatud isikupärane sõnum või motiiv loob mälestuse, mida saab hoida aastaid.

Mõned omadused ja võlud, mis iseloomustavad nimetikandiga pudipõlle beebile:

 • Unikaalsus: Tikandiga pudipõll on personaalselt beebi jaoks tikkimismasinaga tikitud, mis muudab iga pudipõlle unikaalseks. Tikand annab võimaluse lisada beebi nime, ilusa mustri või armsa motiivi, mis muudab pudipõlle eriliseks ja isikupäraseks kingituseks;
 • Isikupära: Pudipõll, millel on beebi nimi, muudab selle aksessuaari täiesti unikaalseks. Iga pudipõll on kujundatud konkreetse beebi jaoks, tuues esile tema nime ja tehes pudipõlle ainulaadseks. Nimetikandiga pudipõll annab võimaluse lisada beebi nime või initsiaalid, nimetikand lisab pudipõllele isikupära ja teeb selle eristuvaks teistest riietusesemetest;
 • Disaini mitmekesisus: Tikandiga pudipõlled on saadaval erinevates disainides, mis võimaldab valida sobiva motiivi vastavalt beebi soole, vanusele või vanemate eelistustele. Tikand võib sisaldada lilli, loomi, südamekesi, tähti, nimesid ja palju muud;
 • Kvaliteetne materjal: Tikandiga pudipõlled on enamasti valmistatud kvaliteetsest ja pehmest kangast, mis tagab beebi mugavuse kandmise ajal. Materjal on hoolikalt valitud, et see oleks õrn beebi tundlikule nahale;
 • Praktilisus: Kuigi tikandiga pudipõll näeb välja luksuslik ja kaunis, säilitab see siiski oma praktilised omadused. Pudipõll kaitseb beebi riideid toitmise ja mängude ajal plekkide ja määrdumise eest ning on lihtsasti pestav;
 • Pidulikkus: Nimetikand lisab pudipõllele pidulikku ja luksuslikku nooti. See muudab pudipõlle sobivaks kingiks ka eriliste sündmuste puhul ja võimaldab beebil kanda midagi erilist ja meeldejäävat;
 • Tähendusrikas kingitus: Beebi nimega pudipõll on palju enamat kui lihtsalt praktiline riietusese. See on südamlik ja eriline kingitus katsikuteks või tähtpäevadeks, mis väljendab tähelepanu ja hoolivust beebi ja tema vanemate suhtes. Unikaalne disain, praktilisus ja tähendus muudavad selle suurepäraseks kingituseks igale beebile;
 • Unikaalne kingitusmälestus: Beebi nimega pudipõll loob unikaalse ja meeldejääva kingitusmälestuse. Seda saab hoida ja talletada aastateks, meenutades seda erilist hetke, kui beebi sai kingituseks oma nimega pudipõlle. Pudipõll, millel on beebi nimi tikandina, lisab kingitusele isikliku puudutuse ja näitab, et kinkija on pühendanud aega beebile kingitusele.

Froteest pudipõlled

Frotee on aasalise sidusega puuvillkangas, mida iseloomustab mahulisus ja väga hea niiskuse imamise võime. Froteest pudipõlled on praktilised ja armsad riietusesemed, mis on loodud beebidele mugavuse ja puhtuse tagamiseks toitmise ja mängu ajal.

Mõned põhjused, miks froteest pudipõlled on vanemate ja beebide seas nii populaarsed:

 • Suurepärane imavus: Froteekangas on tuntud oma kõrge imavusvõime poolest, mis muudab selle ideaalseks valikuks beebidele, kes alles õpivad ise sööma või jooma. Toitmise ajal võib beebi kergesti toitu ümber ajada või endale vedelikku peale tilgutada, frotee aitab vedeliku kiiresti kuivatada, hoides sellega beebi riided puhtad;
 • Mugavus ja pehmus: Froteest pudipõll on valmistatud pehmest kangast, mis on õrn beebi tundlikule nahale. See tagab beebile mugavuse kandmise ajal, olles samal ajal ka vastupidav;
 • Lihtne kinnitamine: Enamikul froteest pudipõlledest on selja taga kinnitamiseks mugavad nööbid, takjakinnitus, trukid või paelad, mis muudavad selle kergesti reguleeritavaks vastavalt beebi kasvule ja vajadustele. See võimaldab pudipõlle lihtsalt selga panna ja eemaldada;
 • Vahva disain: Froteest pudipõlled on saadaval erinevates värvitoonides ja mustrites, sageli on nad kaunistatud armsate piltide, loomamotiivide või naljakate sõnadega. Need vahvad disainid muudavad toitmise lustlikumaks nii beebi kui ka vanemate jaoks;
 • Lihtne hooldus: Froteekangas on üldiselt lihtsasti hooldatav ja pestav. See teeb froteest pudipõlledest praktilised ja mugavad tooted igapäevaseks kasutamiseks.

Pallas Design pakub ka Wörner kapuutsiga rätikuid. Nende valikuga saad tutvuda SIIN