KAPUUTSIGA RÄTIKUD

Tikandiga kaunistatud kapuutsiga rätikud on ainulaadsed ja personaalsed. Kvaliteetseid 100% puuvillafroteest kapuutsiga rätikuid on saadaval erinevates värvitoonides, on nii ühevärvilisi kui ka kahevärvilisi kapuutsiga rätikute mudeleid.

Disainime tikandeid kapuutsiga rätikule – olgu selleks nimi, sünnikuupäev, kujund või mis tahes disain – masintikand muudab kapuutsiga rätiku tõeliselt eriliseks.

Näitan kõiki 2 tulemust


Kapuutsiga rätik beebile

Kapuutsiga rätik on imikute ja väikelaste jaoks üks kasulikumaid rõivaesemeid, mis tagab nende mugavuse, soojuse ja turvalisuse pärast suplemist või vanni. Kapuutsiga rätik beebile on mitmete eelistega praktiline valik.

Kapuutsiga rätikuid beebidele valmistatakse pehmest ja õrnast materjalist, nagu näiteks puuvillane froteekangas. See tagab beebile silitava ja õrna puudutuse, vältides nahaärritusi või allergilisi reaktsioone. 

Beebi nahk on õrn ja tundlik ning seetõttu on oluline, et see ei oleks liiga kaua märg. Kapuutsiga rätikute froteekangas võimaldab vee kiiret imamist, nii et beebi saab pärast vanni või suplemist kiiresti kuivaks.

Kapuutsiga rätikul on spetsiaalne kapuuts, mis kaitseb beebi pead ja kaela pärast vanni ega lase neil liiga palju külmetada. Lisaks aitab kapuuts beebi juukseid kiiremini kuivatada.

Kapuutsiga rätik võimaldab lapsevanematel beebi pärast suplemist või vanni mugavalt riidesse panna. Vanemad saavad kapuutsiga rätikuga beebi kergesti ja kiiresti ümbritseda ning vältida vajadust kasutada mitmeid rätikuid ja riideid.

Kapuutsiga rätikud beebile on tavaliselt piisavalt suured, et võimaldada beebi või väikelapse sellesse mõnusalt mähkida, jättes samal ajal võimaluse käte ja jalgade vabalt liigutamiseks. 

Kapuutsiga rätik on eriti kasulik reisides, olgu siis kodumaal või välismaal. See võtab vähe ruumi ja on kerge, mistõttu saavad vanemad selle hõlpsasti kaasa võtta, tagades beebile mugava suplemise kõikjal.

Lisaks praktilisusele on kapuutsiga rätikuid saadaval erinevates armsates ja lõbusates disainides. Vanemad saavad valida beebile meeldiva mustriga rätiku, mis võib isegi muuta suplemise ja vanni beebile meeldivamaks kogemuseks. 

Kapuutsiga rätik beebile on suurepärane kingiidee katsikuteks, beebi sünnipäevaks või muudeks tähtpäevadeks, sest ta on armas ja samas ka praktiline.

Kapuutsiga beebirätik on suurepärane investeering, mis tagab lapsele mugavuse, soojuse ja turvalisuse pärast veeprotseduure ning on samuti vanemate jaoks praktiline abivahend. Sooja ja õrnasse rätikusse mähituna tunneb beebi end hoitud ja armastatuna, mis on oluline tema heaolu ja arengu jaoks.

Wörner kvaliteetsed kapuutsiga rätikud

Wörner on tuntud Saksa bränd, mis toodab kvaliteetseid froteetooteid. 

Wörner pakub mugavaid ja kõrge kvaliteediga kapuutsiga beebirätikuid. Nende froteekangast kvaliteetsed kapuutsiga rätikud on suurepärased abimehed beebi vannitamise ajal, pakkudes imavust, mugavust ja soojust.

Kõik esemed on testitud ja sertifitseeritud vastavalt Öko-Tex Standard 100-le

Orgaanilisest puuvillast valmistatud esemed on sertifitseeritud GOTS (Global Organic Textile Standard) standardi järgi

Wörner on usaldusväärne bränd, mis on hinnatud oma rikkaliku värvivalikuga toodete poolest ning pakub rõõmu nii beebidele kui ka nende vanematele.

Siin on mõned omadused, mis teevad Wörner kvaliteetsed kapuutsiga rätikud eriliseks:

 • Kvaliteetne materjal: Wörner kapuutsiga rätikud on valmistatud kõrgkvaliteedilisest pehmest ja imavast puuvillasest froteekangast. See tagab, et rätikud on õrnad beebi õrna naha vastu ning samal ajal vastupidavad pikaajaliseks kasutamiseks;
 • Kapuutsi eelised: Wörner kapuutsiga beebirätikuid on varustatud spetsiaalselt disainitud kapuutsiga, mis kaitseb lapse pead ja juukseid pärast vanni või suplemist. Kapuuts aitab hoida juukseid soojas ning hoiab ära liigse külmetuse;
 • Kiire imavus: Froteekangas, mida Wörner kasutab oma kapuutsiga rätikute valmistamisel, on vett kiiresti imav. See võimaldab rätikul tõhusalt kuivatada beebi või lapse nahka ning hoida neid pärast veeprotseduure soojas ja mugavas olekus;
 • Mugavus ja liikumisvabadus: Wörner kapuutsiga rätik on piisavalt suur, et mähkida laps mugavalt sisse ning samal ajal võimaldada tal käsi ja jalgu vabalt liigutada. See annab beebile või lapsele võimaluse end mõnusalt tunda ja avastada uut keskkonda pärast vanni või suplemist;
 • Mitmekülgne kasutamine: Wörner kapuutsiga beebirätik sobib mitmel otstarbel, olgu see siis kodus pärast vannitamist või suplemist, rannas, basseinis või reisil olles. Tema praktiline disain muudab selle ideaalseks kaaslaseks veega seotud tegevustel;
 • Kaunid disainid: Wörner kapuutsiga beebirätikud on saadaval erinevates ilusates ja armsates värvitoonides, mis meeldivad nii beebidele ja lastele kui ka nende vanematele. Lisaks ühe- või kahevärvilistele toodetele on neil valikus ka lõbusaid valmistikanditega variante.

Wörner kvaliteetsed kapuutsiga rätikud on valik, mis rõõmustavb nii vanemaid kui ka beebisid ning tagab mugavuse ja hoolduse pärast vanni või suplemist. Nende õrn materjal, praktiline suurus ja kaunid disainid muudavad nad usaldusväärseks valikuks iga kodu jaoks. Wörneri pühendumine kvaliteedile ja mugavusele teeb nende kapuutsiga rätikud ihaldusväärseks valikuks paljudele peredele.

Beebi vannilina / beebi vannirätik

Beebi vannilina / beebi vannirätik on oluline tarbeese, mis on mõeldud beebi kuivatamiseks ja mugavuse tagamiseks vanni või suplemise järel. Vanemad saavad beebit hõlpsasti ja ohutult linasse mähkida ning nii vältida liigset sekeldust ja beebi võimalikku külmetust. Beebi vannilina / beebi vannirätik on osa beebi igapäevasest hügieenirutiinist.

Beebi vannirätikud on harilikult valmistatud pehmest ja õrnast materjalist, nagu puuvillane froteekangas, mis on beebi tundlikule nahale sõbralik ja ei põhjusta ärritusi. Beebi vannilinade materjalid on tihti valitud nii, et need oleksid vett kiiresti imavad, võimaldades beebi nahka ja juukseid kiiresti kuivatada pärast vanni või suplemist.

Enamik beebi vannilinasid on piisavalt suured, et mähkida beebi mõnusalt sisse. Neil on sageli ka kapuuts, mis aitab kuivatada beebi juukseid ning hoida pead soojas. Beebi vannirätikud on ka kerged ja pehmed, võimaldades beebil end vabalt liigutada ning tunda end mugavalt pärast veeprotseduure.

Beebi vannilinu on saadaval erinevates värvitoonides, disainides ja mustrites. See võimaldab vanematel valida beebile sobiva rätiku, mis vastab nende eelistustele ja sobitub lapse garderoobi.

Beebi vannirätikute puhul on oluline tagada regulaarne pesemine ja hooldus, et hoida neid puhtana ja hügieenilisena beebi naha ja tervise jaoks.

Beebi vannilina on vajalik ja praktiline ese, mis pakub beebile mugavust, soojust ja turvalisust pärast vanni või suplemist. Selle õrn materjal, kiire imavus ja mugav disain muudavad selle beebi hügieenirutiinis hädavajalikuks osaks ning tagab beebile meeldiva ja mõnusa kogemuse veeprotseduuride järel. 

Kapuutsiga vannirätik / kapuutsiga vannilina

Kapuutsiga vannirätik / kapuutsiga vannilina on praktiline ja mitmekülgne tarbeese, mis on mõeldud kasutamiseks pärast vanni või suplemist. Sellel on spetsiaalselt disainitud kapuuts, mis võimaldab kaitsta pead ja juukseid ning hoida beebi või väikelaps pärast veeprotseduure soojas ja mugavas olekus.

Kapuutsiga vannirätik on väga praktiline ning on muutunud populaarseks paljudes peredes, kuna see võimaldab beebit või väikelast kuivatada pärast suplemist kiiresti ja mugavalt. Kapuuts aitab kuivatada juukseid, samuti hoiab vannirätik lapse keha soojas ja hoiab ära beebi külmetamise.

Kapuutsiga vannirätikul on tavaliselt suurem suurus, mis võimaldab vanematel mähkida beebi või väikelapse selle sisse nii, et ta tunneb end turvaliselt ja hoituna. Kapuutsiga vannilina annab lapsele võimaluse vabalt käsi ja jalgu liigutada, mis muudab lapse kuivatamise lihtsaks ja mugavaks nii lapsele kui ka vanemale.

Enamik kapuutsiga vannilinu on valmistatud kiiresti imavast froteekangast, mis aitab lapse kiiresti kuivatada. Mõned kapuutsiga vannirätikud on disainitud lõbusate mustrite ja tegelaskujudega, mis võivad lapsele meeldida ja pakkuda lisaks kuivatamisele ka mängulist tegevust.

Kapuutsiga vannilinad on kergekaalulised ja võtavad vähe ruumi, mis teeb neist suurepärase valiku ka reisimiseks või basseini äärde minnes.

Kapuutsiga vannilina on oluline abimees igas lapsevanema koduses majapidamises. Nende praktilisus, mugavus ja turvalisus muudavad vanni- või suplemisaja lapsele meeldivaks kogemuseks ning aitavad tagada, et laps oleks alati soe ja hoitud pärast veeprotseduure. 

Beebi nimega tikandiga kapuutsiga rätik

Beebi nimega tikandiga kapuutsiga rätik on praktiline ja armas aksessuaar ning eriline ja isikupärane kingitus, mis muudab beebi vanni- või suplemiskogemuse veelgi nauditavamaks.

Mõned omadused, mis iseloomustavad beebi nimega tikandiga kapuutsiga rätikut:

 • Isikupärane puudutus: Beebi nimega tikandiga kapuutsiga rätikul on lisaks tavalisele kapuutsiga beebirätikule ka eriline tikand, mis kujutab beebi nime. Selline isikupärane kingitus annab beebile vanematele tunde, et see rätik on just nende beebi jaoks loodud;
 • Emotsionaalne väärtus: Beebi nimetikandiga kapuutsiga rätik on tavalisest kingitusest palju mõtestatum. Vanemad hindavad kindlasti sellist kingitust, sest see näitab, et kingiandja on pühendanud aega ja tähelepanu beebile kingituse valimisele ja rätiku personaliseerimisele;
 • Unikaalne kingitus: Selline rätik on täiesti unikaalne ja ainulaadne kingitus. Iga beebi nimi on erinev ning tikandiga rätik muudab selle kingituse eriliseks mälestuseks beebi esimestest elukuudest;
 • Kvaliteet ja praktilisus: Tikitud nimega kapuutsiga beebirätikud on tavaliselt valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis on beebi tundlikule nahale ohutud. Samuti on need rätikud piisavalt suured ja kiiresti vett imavad, tagades beebile pärast vanni või suplemist sooja ja mugavuse;
 • Armsad disainid: Lisaks beebi nimele võib tikandiga rätikul olla ka armsaid disaine ja mustreid, mis muudavad selle veelgi ahvatlevamaks ja ilusamaks kingituseks;
 • Mälestus pikaajaliseks kasutamiseks: Tikitud beebi nimeline kapuutsiga rätik võib muutuda meeldejäävaks mälestuseks, mida vanemad hoiavad aastaid. Hiljem võib see rätik saada lapsele armsaks meeldetuletuseks tema esimestest elukuudest;

Beebi nimega tikandiga kapuutsiga rätik on südamlik ja eriline kingitus, mis toob rõõmu nii beebile kui ka tema vanematele. Selle isikupärane ja unikaalne olemus annab beebile tunde, et ta on eriline ja armastatud ning toob kaasa soojad emotsioonid ja mälestused. Selline kingitus on praktiline, kvaliteetne ning kaunis, muutes selle täiuslikuks kingituseks beebi sünnipäevaks, ristimiseks või muudeks tähtsündmusteks.

Froteest kapuutsiga rätikud

Frotee on aasalise sidusega puuvillkangas, mida iseloomustab mahulisus ja väga hea niiskuse imamise võime. Froteest kapuutsiga rätikud on populaarsed ja praktilised rõivaesemed, mis on valmistatud pehmest ja imavast froteekangast ning millel on lisaks tavalisele rätikule ka spetsiaalselt disainitud kapuuts. 

Mõned põhjused, miks froteest kapuutsiga beebirätikud on nii populaarsed:

 • Kiire kuivatamine: Froteekangas on tuntud oma kiire imavuse poolest, mis muudab froteest kapuutsiga rätikud suurepäraseks valikuks pärast vanni, suplemist või basseinist väljumist. Kangas neelab tõhusalt niiskuse, võimaldades nii kehal kui ka juustel kiiresti kuivada;
 • Pehmus ja mugavus: Froteekangas on õrn ja pehme, mis tagab meeldiva puudutuse naha vastu. See muudab froteest kapuutsiga rätikud eriti sobivaks imikute ja väikelaste jaoks, kellel on tundlik nahk;
 • Kapuutsi eelised: Kapuutsiga beebirätikul on spetsiaalselt disainitud kapuuts, mis kaitseb beebi või lapse pead ja juukseid pärast vannitamist või ujumist. Kapuuts hoiab pead soojas ja aitab ära hoida külmetuse teket;
 • Liikumisvabadus: Froteest kapuutsiga rätik on tavaliselt piisavalt suur, et mähkida laps rätikusse, võimaldades tal samal ajal käte ja jalgade vabalt liigutamist. See tagab maksimaalse mugavuse ja liikumisvabaduse;
 • Lai valik disaine ja suurusi: Froteest kapuutsiga beebirätikuid on saadaval erinevates suurustes, alates beebidele mõeldud väikestest variantidest kuni täiskasvanutele sobivate suurte rätikuteni. Lisaks on neid võimalik leida erinevate värvide ja disainidega, mis muudab nende valimise lõbusaks ja isikupäraseks;
 • Mitmekülgsus: Froteest kapuutsiga rätikuid saab kasutada mitmel otstarbel, olgu selleks rannapuhkus, basseiniskäik või lihtsalt vanni- ja dušijärgne kuivatamine kodus;
 • Kestvus: Kvaliteetselt valmistatud froteest kapuutsiga beebirätikud on vastupidavad, tagades nende pikaajalise kasutamise ja vastupidamise igapäevasele pesule

Froteest kapuutsiga rätikud on praktilised, mugavad ja mitmekülgsed rõivaesemed, mis pakuvad nii beebidele kui ka täiskasvanutele soojust ja mugavust pärast vanni või suplemist. Kiire veeimavus, pehme kangas ja spetsiaalselt disainitud kapuuts muudavad need rätikud hinnatud kaaslasteks igas majapidamises ning ideaalseks kaaslaseks veega seotud tegevustel.

Pallas Design pakub ka Wörner pudipõllesid. Nende valikuga saad tutvuda SIIN