TÄHTKUJUGA KINGITUSED

Tähtkujuga kingitused on valmistatud hoole ja armastusega. Masintikandis tähtkujud pildil on kaunid ja eriti luksuslikud. Kinkimine on oluline osa elust ja kaunis tähtkuju sümboolikaga kingitus valmistab horoskoobisõbrale või astroloogiahuvilisele kindlasti suurt rõõmu.

Tähtkujuga kink on sobilik erinevateks tähtpäevadeks. Astroloogilised tegurid mõjutavad meid kõiki olenevalt sellest, millal me sündinud oleme ning millise tähtkuju esindajad me oleme.


Tähtkujuga tikand

Kütkestav tähistaevas on juba iidsetest aegadest paelunud inimesi oma müstilisuse tõttu. Pallas Design tähtkujuteemaline tikitud ilupilt mõjub samuti salapäraselt ja annab võimaluse üllatada kingisaajat millegi erilisega. 

Sügavmustal taustal luksusliku, särava tikandina loodud tähtkuju sobib ideaalselt kingiks erinevate tähtpäevade ja sündmuste puhul, olgu selleks siis sünnipäev, emadepäev, isadepäev või mis tahes muu eriline tähtpäev. Tähtkujuga tikand sobib kodukaunisusena suurepäraselt ka jõulukingiks, firmakingiks või kingituseks sõbrale, armsamale või kallimale. 

Tähtkujutikand kui meeldejääv kingitus

Kinkimine on oluline osa elust ja pilkupüüdev kingitus valmistab saajale suurt rõõmu. Pallas Design poolt valitud kvaliteetne ja eksklusiivne materjal ning kujundus loob ilu ja erilisust. 

"Iga pildiraami paigutatud masintikandis tähtkuju on omaette kunstiteos, mis loob kingisaajal kustumatu mulje ja emotsiooni"

Nii nagu iga tähtkuju omab isikupära, nii on isikupärased ka Pallas Design tähtkujutikandid. Võimalik on valida erinevate värvitoonide ja erinevate kujunduste vahel, mis teeb iga tikandi originaalseks ja kordumatuks. Tähtkujuga tikand tekitab kingisaajale meeldejäävat emotsiooni, sest sisaldab endas elemente, mis kõnetavad just teda.

Võid kindel olla, et oleme töösse panustatud – tegemist on suure pistetearvuga tikanditega, sellise mahuga masintikandeid massidena poelettidelt ei leia. Tegu on tööga,  mis on valmistatud hoole ja armastusega.

"Tikandiga tähtkujupildi valmistamisel kasutame kõige kvaliteetsemaid materjale ja parimaid tehnikaid"

Masintikkimisel võib kasutatavate tikkimisniitide ja abimaterjalide hulk olla piiritu. Ühe konkreetse tikandi puhul võib üks materjal toimida hästi, kuid teise puhul üldse mitte nii, nagu tahaks. Kliendile tikandiga valmistöö pakkumisel oleme eelnevalt proovinud erinevaid niite ja materjale, et leida viis, mis annab kauneima tulemuse.

Tähtkujude ligikaudsed kuupäevad on:

 • Jäär (Aries):   21. märts – 20. aprill
 • Sõnn (Taurus):   21. aprill – 21. mai
 • Kaksikud (Gemini):   22. mai – 21. juuni
 • Vähk (Cancer):   22. juuni – 23. juuli
 • Lõvi (Leo):   24. juuli – 23. august
 • Neitsi (Virgo):   23. august – 22. september
 • Kaalud (Libra):   23. september – 23. oktoober
 • Skorpion (Scorpio):  24. oktoober – 22. november
 • Ambur (Sagittarius):  23. november – 21. detsember 
 • Kaljukits (Capricorn):  22. detsember – 20. jaanuar
 • Veevalaja (Aquarius):  21. jaanuar – 19. veebruar
 • Kalad (Pisces):  20. veebruar – 20. märts

Olgu käes mis tahes eriline sündmus – Pallas Design pakub personaalsete kujunduste ja sõnumitega tikandeid igaks sündmuseks. Meie masintikandid on unikaalsed, arvestades kliendi erisoovide ja maitsega.

Saada meile oma erisoov SIIT