Käsitööartiklid ja uudised

Loe, kuidas sünnib ainulaadne käsitöö!

5 parimat pabermaterjali käsitöökaartidele

Kui lähenemas on kellegi sünnipäev, aastapäev või mõni eriline sündmus, on sul võimalik osta sadu erinevaid õnnitluskaarte. Kuid isegi kõige ...

Masintikkimise piiritud võimalused: viisid kuidas tikandeid kasutada

Masintikand on ilus, vastupidav ja ainulaadne, luues lõpmatul hulgal võimalusi loominguks ja eneseväljenduseks. Sinna alla kuuluvad näiteks tikandehted, tikandiga kaunistatud ...

Kuidas kujuneb käsitööna valminud loomingu hind?

Paljud käsitööloojad on oma kätetöö hinnastamisega mures. On ju tõsiasi, et masstoodangust leitud käsitöökaart või mis tahes muu ese on ...

Käsitöökaardid

Käsitöökaart on ainulaadne, personaalne, isikupärane ja luksuslik. Tegu on kaardiga, mille iga detail on valmistatud käsitsi – hoole ja armastusega.

Pulmad – käsitöö-aksessuaarid

Pulmakaardid, kutsed, istekoha-kaardid, meened on loodud sinu soovidest lähtuvalt. Kvaliteetsed käsitööaksessuaarid loovad erilise tunde kõikides pulmalistes.

Kutsed

Käsitööna valminud kutsed on unikaalne ja eksklusiivne viis luua külalistele kustumatu esmamulje. Kvaliteetsest materjalist, stiilsed, personaalsed ja unikaalsed kutsed.

Aksessuaarid

Ehted, pulmaaksessuaarid, luksuslikud kodukaunistused – valikut leidub igale maitsele! Kui Sul on erisoov, siis kirjuta sellest lähemalt ja teen sinu idee reaalsuseks!

Tikandid beebidele

Tikanditega kaunistatud esemed on kõige armsamad, unikaalsed ja tähendusrikkad. Personaalne tekike, lemmik kaisumõmm, pudipõlled personaalsete tikanditega.

Käsitöö hinnastamine

Kuidas kujuneb käsitööna valminud loomingu hind? Mis on käsitöökaartide, karpide, tikandite ja teiste käsitöötoodete hinda kujundavad tegurid? Loe lähemalt

Masintikkimise võimalused

Kuidas saab masintikandeid kasutada ja millistele materjalidele saab masintikandeid kanda? Vaata, kuidas masintikandi abil saab tavalisest esemest eriline.

Masintikkimine teenusena

Kaunis tikand muudab ka kõige tavalisema eseme kauniks ja isikupäraseks – olgu selleks padjakate, laudlina, soe tekike või miski muu. Muuda oma ideed reaalsuseks!