JÕULUKAARDID

Käsitöö jõulukaardid on imeline viis edastada oma häid soove. Kingi käsitööna valminud jõulukaarte koostööpartnerile, kolleegile, lähedastele, sõpradele ja teistele olulistele isikutele.

Hoole ja armastusega käsitsi valmistatud jõulukaart on ainulaadne, kvaliteetne ja luksuslik. Loome sulle jõulukaardi, mis võimaldab sul oma õnnitlusi eriliselt väljendada.

Näitan kõiki 3 tulemust


Pallas Design jõulukaardid

Pallas Design valmistab jõulukaarte käsitööna. Kõik kaardid on valmistatud Eestis. Pallas Design jõulukaardid on elegantsed, unikaalsed ja kvaliteetsed ning neid on võimalik valmistada erinevates stiilides ja disainides. Jõulukaartide valmistamisel kasutame ainult kõrgkvaliteedilisi materjale ja dekoratiivseid elemente

Pallas Design jõulukaart sobib ideaalselt neile, kes soovivad saata erilisi ja isikupäraseid kaarte oma lähedastele ja sõpradele. Igale jõulukaardile on võimalik lisada õnnesoovid või mõni muu personaalne sõnum. Kui kliendil on jõulukaardi disaini osas isiklik nägemus, siis suudame ka selle mõtte teoks teha.

Käsitöö jõulukaardid

Käsitöö jõulukaardid on populaarsed nii eraisikute kui ka ettevõtete seas, kes soovivad oma klientidele ja töötajatele saata kvaliteetseid ja isikupäraseid kaarte. Need kaardid on valmistatud hoolikalt käsitööna ning sisaldavad erinevaid loomingulisi elemente, mis annavad kaardile erilise ilme.

Käsitööna valmistatud jõulukaardid sobivad ideaalselt kingituseks lähedastele, sõpradele ja kolleegidele, kes hindavad käsitööna valmistatud esemeid ja unikaalsust. Need kaardid on erilised ja ainulaadsed ning jätavad püsiva mulje.

Ettevõtte jõulukaart

Ettevõtte jõulukaart on tugevalt sümboolne kingitus, mis võimaldab ettevõtetel tugevdada suhteid oma klientide, koostööpartnerite ja töötajatega. Kaartide valik on lai ja mitmekesine ning võimaldab ettevõtetel valida just neile sobiva kaardi.

Ettevõtted saadavad jõulukaarte, et edastada häid soove oma klientidele, partneritele ja töötajatele ning näidata oma hoolivust ja tänulikkust nende panuse eest.

Käsitööna on firmale võimalik valmistada jõulukaart, mis sobib firma brändi ja sõnumiga. Ettevõtte jõulukaart on võimalik personaliseerida ettevõtte logo, slogani või foto abil, et muuta kaart veelgi isikupärasemaks. Firma jõulukaartide valikus on erinevaid stiile, alates traditsioonilistest jõuluteemadest kuni kaasaegsete ja minimalistlike kujundusteni.

Jõulukaart käsitööna

Jõulukaart käsitööna sobib ideaalselt kingituseks lähedastele, sõpradele, kolleegidele ning ettevõtetele, kes soovivad näidata oma klientidele ja partneritele tänu ning hoolivust. See kaart on eriline ja unikaalne ning jätab püsiva mulje. Kui otsid jõulukaarti, siis vali Pallas Design käsitööna valmistatud jõulukaart.

Ilusad jõulukaardid

Ilusad jõulukaardid on erilised ja meeldejäävad kingitused, mis toovad jõulurõõmu ja soojust igasse südamesse. Ilusad jõulukaardid loovad rõõmsa ja hubase atmosfääri ning lisavad pühadeaega pidulikkust.

Ilusad jõulukaardid on kaunilt kujundatud ning sisaldavad erinevaid dekoratiivseid elemente, nagu paelad, litrid, pitsid ja mustrilised paberid. Need kaardid võivad olla nii traditsioonilistes jõuluvärvides kui ka kaasaegsetes ja minimalistlikes toonides.

Selliste kaartide juures on oluline ka sõnum, mida kaart edastab. Ilus jõulukaart võib sisaldada sooje ja siiraid jõulusoove, tänusõnu või isikupäraseid sõnumeid, mis lisavad kaardile veelgi erilisust.

Digitaalne jõulukaart

Tänapäeval on üsna levinud digitaalne jõulukaart. Teate ju küll neid ettevõtete digitaalseid jõulutervitusi, mis hakkavad ühel hetkel enne jõule massiliselt saabuma teie e-mailile ja mida te lõpuks ei viitsigi vaadata, vaid kustutate koheselt ära.

Käsitööna valmistatud jõulukaardiga sellist muret ei ole – võite kindel olla, et sellist kaarti keegi ära ei viska. Enamgi veel, sellised kaardid paigutatakse ettevõtetes tavaliselt nähtavale kohale ja neid eksponeeritakse isegi ka veel mõnda aega peale jõule.

Kogu Pallas Design käsitöökaartide valikuga saate tutvuda SIIN