SÜNNIPÄEVAKAARDID

Käsitööna valminud sünnipäevakaardid on suurepärane kingitus, mis väljendab armastust ja tähelepanu. Valmistame käsitsi hoole ja armastusega sünnipäevakaarte, mis on ainulaadsed, kvaliteetsed ja luksuslikud ning muudavad erilise sündmuse veelgi erakordsemaks!

Iga käsitööna valminud sünnipäevakaart on kui kunstiteos omaette ning valmistab suurt rõõmu sünnipäevalapsele. Käsitöö sünnipäevakaardi kinkimine on imeline viis edastada oma häid soove.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Pallas Design sünnipäevakaardid

Pallas Design sünnipäevakaardid on valminud Eestis käsitööna. Oma töös kasutame ainult kvaliteetseid materjale – disainpaberit, luksuslikku kartongi, hoolikalt valitud dekoratiivseid elemente. Kõrgeima kvaliteedi tagamiseks pöörame igale kaardile suurt tähelepanu.

Iga sünnipäevakaart on valmistatud käsitsi, st kõik kaardid on kordumatud. Klientidel on suurepärane võimalus soetada isikupärane ja unikaalne sünnipäevakaart.

Pallas Design käsitöö sünnipäevakaardid on kingitused, mis on kõrgelt hinnatud nende disaini, kvaliteedi ja kaardi loomisel kasutatud käsitöötehnikate poolest.

Sünnipäevakaardid annavad võimaluse sõnumi edastamiseks, samuti oma tunnete ja mõtete väljendamiseks. Käsitööna valminud sünnipäevakaartide kinkimine tõstab tuju ja loob positiivseid emotsioone nii kingisaajal kui ka kinkijal.

Sünnipäeva kaardid

Sünnipäeva kaardid on suurepärane viis õnnitleda inimesi nende erilisel tähtpäeval. Sünnipäeva kaardid võivad olla erineva suuruse, kujunduse ja tekstiga, kuid kõik need saadavad sama sõnumi – soovida sünnipäevalapsele head ja õnnelikku aastat, ning näidata, et hoolite temast

Kaardid sünnipäevaks

Kaardid sünnipäevaks võivad olla väga lihtsad või väga keerulised, olenevalt sellest, kuidas soovite oma sõnumit esitada. Mõned kaardid sisaldavad ainult lühikest õnnesoovi, teised aga võivad olla kaunistatud värviliste piltide või isiklike fotodega.

Sünnipäevakaart

Meilt on võimalik tellida sünnipäevakaart, mis sobib sünnipäevalapse isiksuse ja maitsega.

Kui sünnipäevalaps armastab loomi, siis võiks olla sobilik sünnipäevakaart, kus on peal armsad karvased sõbrad. Kui sünnipäevalaps armastab reisida, siis saame valmistada sünnipäevakaardi, mis kujutab reisivaateid. Kaardi kujundus annab Teie sõnumile visuaalse tähenduse ja aitab sellel eristuda.

Sünnipäeva kaart

Sünnipäeva kaart võib sisaldada ka midagi isiklikku. Näiteks võime sünnipäeva kaardile lisada foto Teist koos sünnipäevalapsega, samuti võime sünnipäeva kaardile trükkida Teie joonistuse, mis seostub Teie kahe vahel. See kõik muudab sünnipäeva kaardi veelgi erilisemaks ja isikupärasemaks.

Kaarte sünnipäevaks

Saame valmistada erinevaid kaarte sünnipäevaks, mis on suurepärane võimalus näidata oma lähedastele ja sõpradele, kui palju te neist hoolite. Kui loote kaardi südamega ja mõtlete hoolikalt oma sõnumi peale, siis kindlasti teete sünnipäevalapsele tema päeva erilisemaks!

Sünnipäevakaardid võivad olla ka juubelikaardid

Saab öelda, et sünnipäevakaardid ja juubelikaardid ei ürine üksteisest oluliselt – paljud sünnipäevakaardid sobivad juubelikaardiks ning ka vastupidi.

Sünnipäeva kaardid on tavaliselt mõeldud õnnitlema ja tervitama inimest tema sünnipäeva puhul. Need kaardid võivad olla väga erinevad, olenevalt sellest, kas kaart on mõeldud lapsele, sõbrale, pereliikmele või kolleegile. Sünnipäevakaardid võivad olla naljakad, armsad, sentimentaalsed või pidulikud.

Juubelikaardid seevastu on mõeldud tähistama erilist sündmust nagu näiteks 50., 60. või 70. juubelit. Juubelikaardid on tavaliselt pidulikumad ja tähtsündmusele vastavalt kaunistatud. Need kaardid võivad sisaldada õnnesoove, inspireerivaid sõnumeid ja pilte, mis viitavad tähistatavale aastapäevale. Samuti võivad juubelikaardid sisaldada rohkem mälestusi ja sentimentaalsust, kui tavalised sünnipäevakaardid.

Kogu Pallas Design käsitöökaartide valikuga saate tutvuda SIIN