MADEIRA CLASSIC 40 TIKKIMISNIIDID

Saksamaal valmistatud kvaliteetsed Madeira Classic 40 tikkimisniidid on valmistatud 100% viskooskiust. Need masintikkimisniidid on tuntud oma sära ja loomuliku pehme läike poolest.

Madeira on Eestis müüdavatest kvaliteetsetest tikkimisniitidest tuntuim kaubamärk. Tootjaettevõtte Madeira Garnfabrik nimi tuleneb Portugali Madeira saarelt, mis on ajalooliselt olnud tuntud oma kuulsate tikandite poolest.


Madeira Classic viskoosniitide kataloogi leiad SIIT

Viskoosniidid

Viskoosniidid on peamiselt tuntud oma siiditaolise välimuse ja loomuliku pehme läike poolest valguse käes

Viskoos on saanud nime viskoosse orgaanilise lahuse järgi, mida harilikult toodetakse tselluloosist. Toormaterjalide kvaliteet ja töötlemistehnoloogiad tagavad, et tikkija saab kasu tõhusast ja väga produktiivsest niidist, millel on kauakestvad säravad värvid.

Madeira maailmakuulsad viskoosist tikkimisniidid Classic on olnud tikkimisturul pikka aega ning nad on loetletud kõigis suuremates digiteerimistarkvarades.

Alates logodest, sisustustekstiilidest, spordirõivastest ja firmamoest kuni nahkjalatsite, aksessuaaride ja teksadeni – viskoosniit aitab luua lihtsalt ja kaunilt kõikvõimalikele materjalidele kõige keerukamaid disaine.

Viskoosniitidega tikkimise eelised

Viskoosist valmistatud viskooskiud (inglise rayon) on puuvillaga sarnase struktuuriga ja pakub seetõttu looduslike kiudude tunnet ja tekstuuri. Viskoosniidid on pehmed, siledad, nahasõbralikud ning meeldivad puudutada.

Viskoosniitidega tikitud elementidel on kauni siidise läikega säravad ja erksad värvid. Klassikaliste niitide paindlikkus võimaldab tikkida kõikjal rõivale, igas suunas ja erinevaid tehnikaid kasutades.

madeira logo

Kvaliteetne niit

Madeira Classic sarja viskoosniidid on tikkimismasina suhtes väga õrnad ja jooksevad ülimalt sujuvalt. Tänu niidi suurele valguskindlusele ja pesukindlusele kuni 95°C temperatuuri juures saab rõivaid paindlikult puhastada ja nad säilitavad oma ilu pika aja jooksul.

"Madeira Classic on kvaliteetne niit, millel on siiditaoline välimus ning säravad ja kestvad värvid".

Pallas Design OÜ on Madeira niitide volitatud edasimüüja

Madeira viskoosniidid - millal on soovitatav neid kasutada?

Projekti jaoks vajalike materjalide valimisel tuleb arvestada mitme teguriga. Erilist tähelepanu tuleb pöörata ka sellele, kuidas need materjalid omavahel kokku sobivad, et tagada soovitud välimus ja toote konkreetne eluiga.

Madeira viskoosniidid on eriti sobivad:

  • Kui soovitakse loomulikku ja elegantset välimust
  • Pehme pealispinna saavutamiseks isegi keerulisete disainide puhul
  • Erinevate kasutusviiside korral
  • Maksimaalse paindlikkuse vajaduse korral
  • Kauakestvate disainide jaoks, mis ei vaja pleegitamist
  • Kui otsite looduslikest materjalidest valmistatud niite

Madeira Classic tikkimisniidid - säravad värvid ja pehme puudutus

Madeira Classic tikkimisniidid pakuvad disainimisel palju paindlikkust –  nad jooksevad sujuvalt, on produktiivsed ja mitmekülgsed ning näevad head välja.

Saate valida 4 erineva paksusega niidi vahel, mis on töötatud välja selleks, et saavutada parim tulemus ja jõudlus iga rakenduse jaoks. Valige kindlasti iga niidi jaoks sobiv nõela suurus ja töötage veidi väiksema niidipingega kui enamiku polüesterniitide puhul.

Viskoos (tuntud ka kui tehissiid) on valmistatud looduslikust toorainest. Keerulise ja läbimõeldud tootmisprotsessi tulemusena muudetakse tselluloos väga tugevaks viskooskiuks.

Kõrgekvaliteedilise viskoosi ilu ja kvaliteet annavad igale tikandile erilise sära. Seda niiti iseloomustavad kõrge rebenemiskindlus, suurepärased kasutusomadused, ideaalne värvikindlus ja lai värvivalik.

Madeira Classic tikkimisniit on ideaalne arvutipõhiste tikkimismotiivide ja dekoratiivtikandite jaoks. Seda saab hõlpsasti kasutada kõige õhemal siidil, aga ka karedamatel kangastel nagu teksa või nahk.

Madeira Classic niidid:

  • Classic 40 – Klassika igaks otstarbeks. Üle 422 tooni, ühevärvilistest mitmevärvilisteni. Sellel niidil on tõeliselt ainulaadne pehmus ja värvide sära.
  • Classic 60 – Peen niit kuni 3mm detailide jaoks. See viskoosniidi versioon on kasulik monogrammide, logode, kontuuride ja ka peente kangaste puhul. Valikus on 85 värvitooni.
  • Classic 30 – Paksem niit täitepindade ja dekoratiivõmbluste jaoks. Tavalisest 40-st veidi paksem niit säästab nii tööaega kui ka pisteid. Eriti soovitatav suurte kujunduste, lasterõivaste, rõhutatud detailide ja raskemate kangaste jaoks, nagu rätikud ja polster. Saadaval 178 värvitoonis.
  • Classic 12 – Tugevaim niit overlocki ja embleemide jaoks.  Sarja tugevaim niit, olles peaaegu kolm korda tugevam kui Classic 40, vähendab see märkimisväärselt suuremate kujunduste tikkimispistete arvu. On saadaval 57 värvitoonis.

Pallas Design pakub ka Madeira polüesterniite. Nende valikuga saad tutvuda SIIN