ÕNNITLUSKAARDID

Käsitöö õnnitluskaardid on imeline viis edastada oma häid soove. Õnnitluskaartide iga detail on valmistatud käsitsi hoole ja armastusega. Need kaardid on ainulaadsed, kvaliteetsed ja luksuslikud, muutes erilise sündmuse veelgi erakordsemaks!

Käsitööna valminud õnnitluskaart on suurepärane kingitus, mis väljendab armastust ja tähelepanu. Kui soovid, siis Pallas Design loob ka sulle erilise käsitöö õnnitluskaardi.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Pallas Design õnnitluskaardid

Pallas Design õnnitluskaardid on Eestis käsitsi valmistatud, kasutades kvaliteetseid materjale nagu paber, kartong ja dekoratiivsed elemendid. Igale kaardile pööratakse suurt tähelepanu, et tagada kõrgeim kvaliteet. Kuna iga kaart on valmistatud käsitsi, on kõik õnnitluskaardid kordumatud – igal kliendil on võimalus soetada isikupärane ja unikaalne õnnitluskaart.

Pallas Design käsitööna valmistatud õnnitluskaardid on kingitused, mis on kõrgelt hinnatud nende disaini, kvaliteedi ja kaardi loomisel kasutatud käsitöötehnikate poolest.

Õnnitluskaardid võivad olla palju enamat kui lihtsalt sõnumi edastamine. Käsitööna valminud õnnitluskaartide abil saab väljendada Teie tundeid ja mõtteid teise inimese suhtes. Selliste kaartide kinkimine ja saamine tõstab tuju ja loob positiivseid emotsioone.

Õnnitluskaart käsitööna

Lisaks sellele, et õnnitluskaart käsitööna on ilus ja meeldiv kingitus, aitab ta ka kaasa suhete loomisele ja säilitamisele. Õnnitluskaardi saatmine näitab teisele inimesele, et olete teda meeles pidanud ja tema peale mõelnud. See loob positiivseid emotsioone ning aitab kaasa tugevama ja sügavama sideme tekkimisele.

Pakume mitmeid erinevaid disainilahendusi ning võimalust kohandada käsitöö õnnitluskaart vastavalt oma soovidele. Saad valida erinevate suuruste ja kujunduste vahel, et õnnitluskaart sünnipäevaks oleks täpselt selline kaart, mis sobib sünnipäevalapse isiksusega.

Õnnitluskaardid erinevateks tähtpäevadeks

Õnnitluskaardid on populaarne viis tervituste ja heade soovide edastamiseks erinevate sündmuste ja tähtpäevade puhul. Õnnitluskaarte võib saata nii pereliikmetele, sõpradele, kolleegidele, äripartneritele kui ka teistele olulistele inimestele.

Õnnitluskaardid võivad olla erineva kujunduse ja suurusega, loodud erinevate teemade põhjal ning olla valmistatud erinevatest materjalidest. Samuti võivad need sisaldada erinevaid sõnumeid ja visuaalelemente, olles seega unikaalsed ja isikupärased.

Üks õnnitluskaartide peamisi funktsioone on teisele inimesele rõõmu valmistamine ja õnnesoovide edastamine. Tavaliselt saadetakse õnnitluskaarte sünnipäevade, pulmade, jõulude, aastapäevade ja muude tähtpäevade puhul. Õnnitluskaartide saatmine on kena viis näidata teisele inimesele, et ta on tähtis ja meelespeetu.

Õnnitluskaart sünnipäevaks

Kui otsid unikaalset sünnipäevakinki, siis õnnitluskaart sünnipäevaks on kindlasti üks parimaid viise, kuidas väljendada oma armastust ja häid soove.

Pakume mitmeid erinevaid disainilahendusi ning võimalust kohandada õnnitluskaart vastavalt oma soovidele. Saad valida erinevate suuruste ja kujunduste vahel, et õnnitluskaart sünnipäevaks oleks täpselt selline kaart, mis sobib sünnipäevalapse isiksusega.

Sünnipäeva õnnitluskaardid

Sünnipäeva õnnitluskaardi kinkimine on suurepärane võimalus näidata, kui palju sulle teine inimene korda läheb. Sünnipäeva õnnitluskaardid on ideaalne viis näidata oma armastust ja tänutunnet lähedastele ning valmistada neile meeldiv üllatus.

Meie veebilehelt saad valida just sellise kaardi, mis muudab kaardisaaja jaoks sünnipäeva eriliseks ja meeldejäävaks sündmuseks.

Kogu Pallas Design käsitöökaartide valikuga saate tutvuda SIIN