Korduvad küsimused

Korduvad küsimused

Kuidas kujuneb käsitööna valmistatud eseme hind?

Käsitöö hinnastamisele tuleks mõelda kui kunstiteose hinnastamisele, kus esteetika ja loodav lisaväärtus on palju tähtsamad, kui töö tegemise materjalikulu. Hinnakujundamisel arvestatakse nii töö tegemiseks kulunud aega ja materjali, kuid ka töö unikaalsust. Lisaks kaasnevad kulud pakendamisele ja töövahendite kasutamisele. Loe hinnastamise kohta lähemalt SIIT

Kui kaua võtab aega masintikandiga eseme valmistamine

Masintikandi tegemise kiirus sõltub suuresti tikandi kujunduse keerukusest. Masintikandi loomine algab ettevalmistusest ehk tikkimisfaili loomisest, kus iga tikitav detail tuleb kujundusprogrammi ükshaaval sisestada. Veatu tulemuse saavutamiseks tuleb kujundus ja selle osad enne põhiesemele kandmist alati ka läbi tikkida. Ning tikkimisprotsess ise nõuab pidevat juuresolekut ja detailitäpset kvaliteedikontrolli, et saavutada soovitud tulemus. Seetõttu saab tikandi tegemise hinnangulise ajakulu öelda siis, kui täpne lahendus on kliendiga läbi räägitud.

Millistele esmetele on võimalik masintikandit kanda?

Masintikandi kasutusvõimalused on väga laiad – oleme kaunistanud kõike kodutekstiilist riieteni. Kõige populaarsemad tikitavad esemed on ehted, padjakatted, laudlinad, (beebi)tekid, pudipõlled, kaisuloomad, rätikud, riided ja veel palju muud.

Võta meiega ühendust

Vastame hinnapäringutele kiiresti!

  Pallas Design

  Kersti Pallas
  Disainer

  Pallas Design OÜ

  Reg.nr. 16585391
  Hoburaua 21
  13523 Tallinn

  KMKR EE102541331