AKSESSUAARID

Käsitsi loodud aksessuaaridel puuduvad piirid. Ehetest, pulmaaksessuaaridest kuni luksuslike kodukaunistusteni – valikut leidub igale maitsele.

Pallas Design loob käsitööna erinevaid aksessuaare. Iga aksessuaar on kunstiteos! Kui sul on erisoov, siis loon sinu idee järgi aksessuaari!

Näitan kõiki 4 tulemust


Aksessuaarid käsitööna

Pallas Design loob erinevaid aksessuaare käsitööna naistele, meestele ning lastele! Meie südameasjaks on luua käsitsi kõrge kvaliteediga ja tõeliselt silmarõõmu pakkuvaid esemeid, mis püsivad kaunina pikki aastaid.

Pallas Design’i jaoks on oluline otsesuhtlus klientidega ning avatus soovidele, seega võimaldame kliendil valida just endale sobivat materjali, pärleid, lilleõisi või omale sobiva kujuga esemeid. Loome valmis ka kõige lennukamad erisoovid! Meie peamine prioriteet on, et loodud käsitööaksessuaar sobiks kandjale ideaalselt ning leiaks rohkelt kasutust.

Leia inspiratsiooni tehtud töödest ning kirjuta meile, kui sul on mõni ettekujutlus aksessuaarist ning sooviksid selle reaalsuseks teha. 

Ajatud käsitööna valminud aksessuaarid pakuvad rõõmu kõigile

Eestis käsitööna valminud aksessuaarid on omaette meistriteosed, mille iga detail on loodud ülima hoole ja hingega. Tähendusrikas ja ainulaadne käsitööese on ideaalne kingitus nii sõbrale kui ka iseendale.

Hinge ja armastusega käsitööna loodud aksessuaaride valikus on: 

  • Juukseaksessuaarid: juukseklambrid, peavõrud, juukseehted, juukselõksud
  • Ehted: prossid, käevõrud, kaelakeed
  • Pulmakaunistused
  • Jõuluehted
  • Lauaaksessuaarid: laudlinad, taldrikualused, salvrätihoidjad
  • Kaunistatud pokaalid
  • Kaunistatud küünlad
  • Dekoratsioonid

"Igal esemel on oma iseloom ning ükski ehe pole identne teisega – just see muudab käsitöö niivõrd põnevaks ja unikaalseks!"

Pulmaaksessuaarid - kõik ühest kohast!

Aastate jooksul on meie hitt-toodeteks kujunenud just pulmaaksessuaarid. Pulm on üks kõige olulisem sündmus inimese elus. Käsitööna valminud aksessuaarid muudavad tähtsa päeva veelgi erilisemaks ning Pallas Design annab endast kõik, et luua noorpaarile aksessuaare, millest nad unistavad!

Meie käsitöö valikus on pulmakutsed, sõrmustepadjad, lauakaunistused, pokaalide kaunistamine, pulmalaekad, külalisteraamat, albumid, juukseehted, lauasildid, istekohakaardid, taldrikualused, käsitöölilledega pärjad, abielutunnistuse kaaned ja palju muud.

Käsitööna valminud aksessuaarid täiendavad pulmatemaatikat kõige kaunimal moel, olles ainulaadsed ja kordumatud. Kui soovid rikastada pulma üldilmet või otsid kingitust värskelt abiellunutele, siis kirjuta meile oma ideest ja teeme selle reaalsuseks! Oleme siin, et muuta pulmad veelgi nauditavamaks ja erakordsemaks.

Aksessuaarid ja ehted, mis valmivad algusest lõpuni käsitööna

Pallas Design käsitöö loomisel peame keskkonnasõbralikkust ja kvaliteetseid materjale esmatähtsaks, ning teame, et kirega tehtud käsitööst kumab läbi selle looja hing. 

Disainimisel leiame inspiratsiooni igapäevaelust, värvidest, põnevatest karakteritest, muusikat, moest, huvitavatest lugudest, emotsioonidest ja tunnetest. Hoiame silma peal ka hetketrendidel ning leiame kliendi jaoks parima lahenduse, alati! Kuna tegu on ainueksemplaridega, siis tasub ostuotsusega kiire olla – kui toode on juba olemas, siis väljavalitud lemmikut ei pruugi hiljem tagasi tulles enam müügist leida.