MADEIRA POLYNEON 40 TIKKIMISNIIDID

Saksamaal valmistatud kvaliteetsed Madeira Polyneon 40 tikkimisniidid koosnevad 100% polüestrist. Need masintikkimisniidid on tuntud oma vastupidavuse ning soodsa hinna ja kvaliteedi suhte poolest.

Madeira on Eestis müüdavatest kvaliteetsetest tikkimisniitidest tuntuim kaubamärk. Tootjaettevõtte Madeira Garnfabrik nimi tuleneb Portugali Madeira saarelt, mis on ajalooliselt olnud tuntud oma kuulsate tikandite poolest.

Näitan 1–32 tulemust 81-st


Madeira Polyneon polüesterniitide kataloogi leiad SIIT

Polüesterniidid

Polüesterniidid sobivad erinevateks otstarveteks. Nad on eriti vastupidavad, neil on kõrge kemikaalikindlus ning soodne hinna ja kvaliteedi suhe.

Tikkimisel eelistatakse sageli polüesterniite, eriti kui on nõutud suur värvikindlus ja kloorikindlus. Nendel tugevatel niitidel on suurepärane mehaaniline ja keemiline vastupidavus. Lisaks jookseb hea kvaliteediga niit erinevatel tikkimismasinatel alati suurel kiirusel sujuvalt ja ilma silmusteta.

Madeira polüesterniidid on valmistatud 100% polüesterkiust ning on loetletud kõigis tuntumates digiteerimisprogrammides.

Polüesterniit sobib eriti hästi värviliste kangaste, õueesemete, spordi- ja ujumisriiete, aga ka lasteriiete ja töörõivaste ning paljude muude esemete jaoks, mida sageli puhastatakse ja liigutatakse, või mis puutuvad kokku mustuse, niiske keskkonna või ekstreemsete ilmastikutingimustega.

Polüesterniitidega tikkimise eelised

Tekstiilitööstuses on polüester üks tuntumaid keemilisi kiude, mida kasutatakse sageli niitide ja kangaste tootmisel. Seda eelistatakse päikesevalgusele, hõõrdumisele ja mitmesugustele kemikaalidele vastupidavuse tõttu. Polüester on ka vastupidav, kergesti puhastatav ja kuivatatav ning erakordselt ökonoomne.

madeira logo

Kvaliteetne niit

Madeira Polyneon sari sisaldab üksikutest pikkadest polüesterkiududest valmistatud masintikkimisniite, mis pakuvad suurepärast sära, siledust, tugevust ja suurt vastupidavust.

"Madeira Polyneon on kvaliteetne niit, millel on ülikõrge rebenemis- ja kulumiskindlus ning väga head töötlemisomadused".

Pallas Design OÜ on Madeira niitide volitatud edasimüüja

Madeira polüesterniidid - millal on soovitatav neid kasutada?

Projekti jaoks parimate niitide valimisel tuleb arvestada kanga tüüpi, lõpptoote kasutusviisi, disaini- ja tikkimistehnikaid, värvide ühtlust ning tarnija sertifikaate ja usaldusväärsust.

Madeira polüesterniidid on eriti sobivad:

  • Intensiivset pesu vajavate riiete puhul
  • Tööriiete ja tööstustekstiilide puhul
  • Värviliste disainide ja intensiivsete värvide korral
  • Sünteetiliste kangaste kasutamisel

Madeira Polyneon tikkimisniidid - intensiivsed ja kauapüsivad värvid

Madeira Polyneon tikkimisniidid võimaldavad Teil toota tugevaid, säravaid ja pehmeid tikandeid, töötades samal ajal masinal efektiivselt. Võimalik on valida 3 paksuse vahel, millest igaüks on välja töötatud eri tüüpi materjalide jaoks parimate tulemuste saavutamiseks ja Teie disaini elementide parimaks esiletõstmiseks.

Polyneon saab spetsiaalse värvi Saksamaal Freiburgis kõrgtehnoloogilises värvimistehases. See värv annab Polyneonile absoluutse värvipüsivuse ning ka kloori- ja pleegituskindluse. Intensiivne pesu kuni 95°C, klooriga pleegitamine ja kivipesu ei kahjusta niidi värvi intensiivsust.

Madeira Polyneon tikkimisniit peab vastu äärmuslikele nõudmistele ja sobib seetõttu ideaalselt suure koormusega tekstiilide jaoks, nagu töörõivad, lasteriided, spordirõivad, teksariietus ja nahk. Polyneon tagab optimaalsed kasutusomadused kõigil õmblus- ja tikkimismasinatel.

Madeira Polyneon niidid:

  • Polyneon 40 – Klassika igaks otstarbeks. Need universaalsed niidid on parim valik erakordselt vastupidavate standardtikandite jaoks. Saadaval on 389 ühevärvilist, 20 mitmevärvilist ja 24 fluorestseeruvat tooni.
  • Polyneon 60 – Peen niit detailide ja väikeste tähtede jaoks. Õhukesed polüesterniidid teravate tähtede jaoks, või siis, kui disaini väikesed elemendid vajavad selgelt esiletõstmist. Standardvalikus on saadaval 143 ühevärvilist ja 7 fluorestseeruvat tooni. 
  • Polyneon 75 – Eriti peen niit kuni 2 mm detailide tikkimiseks ja litrite kinnitamiseks. Polyneoni seeria peeneimad niidid võimaldavad kasutajal tikkida detaile ja üliväikesi tähti maksimaalse täpsusega, teha keerulisi filigraanseid töid ja kinnitada litreid. Võimalik on valida 87 särava ühevärvilise ja 3 fluorestseeruva tooni vahel.

Pallas Design pakub ka Madeira viskoosniite. Nende valikuga saad tutvuda SIIN