JUUBELIKAARDID

Käsitöö juubelikaardid on imeline viis edastada oma häid soove. Juubelikaartide valmistamisel kasutame vaid kõrgkvaliteetseid materjale ning kõik juubelikaardid on ainulaadsed, kvaliteetsed ja luksuslikud, muutes erilise sündmuse veelgi erakordsemaks!

Käsitööna valminud juubelikaart on suurepärane kingitus, mis väljendab armastust ja tähelepanu. Kui soovid, siis Pallas Design valmistab ka sulle erilise juubelikaardi, millest vaimusilmas unistad.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Pallas Design juubelikaardid

Pallas Design juubelikaardid on käsitsi valmistatud Eestis,  kasutades ainult kvaliteetseid ja hoolikalt valitud materjale. Soovime tellijale pakkuda ainult kõrgeimat kvaliteeti ja selle tagamiseks pöörame suurt tähelepanu iga juubelikaardi detailidele.

Käsitöö juubelikaardid on kingitused, mis on kõrgelt hinnatud nende disaini, kvaliteedi ja kaardi loomisel kasutatud käsitöötehnikate poolest.

Juubelikaarte on võimalik kujundada vastavalt tellija või saaja maitsele, kasutades erinevaid materjale, nagu paber, paelad, helmed, kangad jne. Kasutades erinevaid tehnikaid ja materjale, on võimalik kaarte valmistada erinevates stiilides, olgu see siis romantiline, elegantne või minimalistlik.

Juubelikaardid annavad võimaluse oma tunnete ja mõtete väljendamiseks ja sõnumi edastamiseks. Käsitööna valminud juubelikaartide kinkimine loob positiivseid emotsioone  ja tõstab tuju nii kingisaajal kui ka kinkijal.

Kui soovid juubilarile tõeliselt meeldivat üllatust valmistada, tutvu kindlasti meie juubelikaartide laia valikuga. Käsitööna valmistatud juubelikaart on suurepärane võimalus väljendada oma armastust ja tähelepanu kellelegi erilisele.

Kaardid juubeliks

Kaardid juubeliks on suurepärane viis õnnitleda inimesi nende erilisel tähtpäeval. Kaardid juubeliks võivad olla erineva suuruse, kujunduse ja tekstiga, kuid kõik need saadavad sama sõnumi – soovida juubilarile head ja õnnelikku aastat, ning näidata, et hoolite temast

Meie kaardid juubeliks on unikaalsed, isikupärased ja täis hoolikat käsitööd. Need kaardid on tähendusrikkad ja unikaalsed, pakkudes saajale erilist rõõmu ja head meeleolu. Kui soovid juubilarile kinkida midagi erilist, siis käsitöökaart juubeliks on kindlasti sobilik valik.

Juubelikaart

Käsitöö olemusest tulenevalt on iga juubelikaart kordumatu. Klientidel on suurepärane võimalus tellida juubelikaart vastavalt enda ideele ja nägemusele – lisaks kodulehel nähtavatele mudelitele valmistame kliendi soovi korral ka eritellimusi.

Juubelikaarte on võimalik kujundada vastavalt tellija või saaja maitsele, kasutades erinevaid materjale ja tehnikaid.

Need kaardid on unikaalsed, isikupärased ja täis hoolikat käsitööd. Nad on tähendusrikkad ja unikaalsed, pakkudes saajale erilist rõõmu ja head meeleolu. Kui soovid kinkida midagi erilist, siis käsitööna valmistatud juubelikaart on kindlasti hea valik.

Juubelikaardid võivad olla ka sünnipäevakaardid

Saab öelda, et juubelikaardid ja sünnipäevakaardid ei ürine üksteisest oluliselt – paljud juubelikaardid sobivad sünnipäevakaardiks ning ka vastupidi.

Juubelikaardid on mõeldud tähistama erilist sündmust nagu näiteks 50., 60. või 70. juubelit. Juubelikaardid on tavaliselt pidulikumad ja tähtsündmusele vastavalt kaunistatud. Need kaardid võivad sisaldada õnnesoove, inspireerivaid sõnumeid ja pilte, mis viitavad tähistatavale aastapäevale.

Sünnipäeva kaardid seevastu on tavaliselt mõeldud õnnitlema ja tervitama inimest tema sünnipäeva puhul. Need kaardid võivad olla väga erinevad, olenevalt sellest, kas kaart on mõeldud lapsele, sõbrale, pereliikmele või kolleegile. Sünnipäevakaardid võivad olla naljakad, armsad või pidulikud. Sünnipäevakaardid sisaldavad harilikult vähem mälestusi ja sentimentaalsust, kui juubelikaardid.

Kogu Pallas Design käsitöökaartide valikuga saate tutvuda SIIN