5 parimat pabermaterjali käsitöökaartidele

Kui lähenemas on kellegi sünnipäev, aastapäev või mõni eriline sündmus, on sul võimalik osta sadu erinevaid õnnitluskaarte. Kuid isegi kõige kaunimaid kaarte ei saa võrrelda käsitöökaartidega, mis on valmistatud kvaliteetsest ja eksklusiivsest paberist.

Nendes kaartides on midagi võrratult ainulaadset ja luksuslikku, mida sooviks aastateks kasvõi seinale raamida.

Kvaliteetne paber on kaartide tegemisel olulisem igast ​​tööriistast, seadmest või instrumendist. Kui sul on õige paber, siis on seda võimalik kasutada kõikjal: õnnitluskaartidel, pulmakaartidel, visiitkaartidel, jõulukaartidel, kutsetel ja mujal.

Sinu õnnesoov ning sõnum kaardil kajastub ideaalselt ainult siis, kui kaart on valmistatud parimast paberist. Vaatame üle, millised 5 pabermaterjali muudavad sinu kaardi unustamatuks.

Peegeldav paber

See on läikivast materjalist paber, millel on peegeldav metallik-viimistlus, just nii nagu sellelt ka oodata võiks.
Peegeldavale paberile on suurepärane mõte lisada väikeseid sädelevaid elemente – eriti populaarseks on see muutunud jõulukaartide puhul. Mõnel peegeldava paberi kaardil on holograafiline efekt, mis tekitab valgusega kohtumisel väikeseid vikerkaari.

Glitterpaber


Glitterpaberist kaart on ühelt poolt kaetud ohtra sädelusega. Kasuta seda materjali taustaks või lõikamiseks, et lisada oma tööle väikseid sädelevaid detaile. Sädeluse hulk varieerub peenest sädemest kuni täielikult laetud glitterfestini!

Reljeefne ja tekstureeritud paber

Reljeefne ja tekstureeritud kartong on ilusa reljeefse viimistlusega – nii nagu ka tema nimi seda ütleb. Populaarsed reljeefsed viimistlusviisid on reljeefne linane (kootud tekstuur), kanepitrükitud või haamerdatud kartongiviimistlus (näeb välja nagu sellel oleks väikese haamriga toksitud).

Enamik reljeefseid pabereid valmistatakse, lastes paberi läbi suure (tavaliselt tööstusliku suurusega) rulli, kus ülemisele servale on graveeritud muster.

Paberit töödeldakse tugeva surve all, et saavutada ilus ja ühtlane viimistlus.

Kõik need viimistlusmaterjalid lisavad erilise detaili ja on aluseks suurepärastele kaartidele.

Käsitööpaber

Tõeliselt populaarne värvi- ja tekstuurkartong või -paber maalähedaste käsitööprojektide, kaartide ja kirjatarvete jaoks on käsitööpaber. Kareda viimistlusega käsitööpaber on valmistatud taaskasutatud paberist ja see on keskkonnasõbralik valik, mis sobib ideaalselt õnnitluskaartide jaoks.

Pärgament ja vellum

Vellum ja pärgament on õhukesed läbipaistvad paberid, mis võivad sinu kaardile lisada imeliselt luksusliku viimistluse. Vellumis on midagi väga traditsioonilist, mis tuletab meelde vanaaegseid raamatuid, kuid mida võib lõigata ja värvida suurepäraste kaasaegsete efektidega. See materjal lisab kaardikujundustele omapära ja ajatut elegantsi.

Kui soovid soetada õnnitluskaarte või nimekaarte, pulmakaarte, kujundada restorani menüüd või peokaunistusi, siis kasutatav paber peaks olema kvaliteetne

Ilma õige paberita ei näe väljavalitud kujundus välja nii nagu ta võiks. Sul võib olla ilus disain või hämmastav joonistus, kuid need ei tundu lõpptulemuses head, kui sul pole selle töö jaoks õiget paberit. Loodame, et siit ülevaatest leidsid inspireerivaid materjale ja juhiseid, kuidas oma käsitöökaardid uuele tasemele viia, ning teadlikkust, mida järgmine kord meistrilt tellida!

Tutvu meie toodetega

Iga meie töö on ainulaadne kunstiteos!

Vaata seotud postitusi

5 parimat pabermaterjali käsitöökaartidele

Kui lähenemas on kellegi sünnipäev, aastapäev või mõni eriline sündmus, on sul võimalik osta sadu ...

Loe edasi

Masintikkimise piiritud võimalused: viisid kuidas tikandeid kasutada

Masintikand on ilus, vastupidav ja ainulaadne, luues lõpmatul hulgal võimalusi loominguks ja eneseväljenduseks. Sinna alla ...

Loe edasi

Kuidas kujuneb käsitööna valminud loomingu hind?

Paljud käsitööloojad on oma kätetöö hinnastamisega mures. On ju tõsiasi, et masstoodangust leitud käsitöökaart või ...

Loe edasi


  Pallas Design

  Kersti Pallas
  Disainer

  (+372) 50 34 400

  info@pallasdesign.ee

  Pallas Design OÜ
  Reg.nr. 16585391
  13523 Tallinn
  KMKR EE102541331

  Käsitöökaardid

  Käsitöökaart on ainulaadne, personaalne, isikupärane ja luksuslik. Tegu on kaardiga, mille iga detail on valmistatud käsitsi – hoole ja armastusega.

  Pulmad – käsitöö-aksessuaarid

  Pulmakaardid, kutsed, istekoha-kaardid, meened on loodud sinu soovidest lähtuvalt. Kvaliteetsed käsitööaksessuaarid loovad erilise tunde kõikides pulmalistes.

  Kutsed

  Käsitööna valminud kutsed on unikaalne ja eksklusiivne viis luua külalistele kustumatu esmamulje. Kvaliteetsest materjalist, stiilsed, personaalsed ja unikaalsed kutsed.

  Aksessuaarid

  Ehted, pulmaaksessuaarid, luksuslikud kodukaunistused – valikut leidub igale maitsele! Kui Sul on erisoov, siis kirjuta sellest lähemalt ja teen sinu idee reaalsuseks!

  Tikandid beebidele

  Tikanditega kaunistatud esemed on kõige armsamad, unikaalsed ja tähendusrikkad. Personaalne tekike, lemmik kaisumõmm, pudipõlled personaalsete tikanditega.

  Käsitöö hinnastamine

  Kuidas kujuneb käsitööna valminud loomingu hind? Mis on käsitöökaartide, karpide, tikandite ja teiste käsitöötoodete hinda kujundavad tegurid? Loe lähemalt

  Masintikkimise võimalused

  Kuidas saab masintikandeid kasutada ja millistele materjalidele saab masintikandeid kanda? Vaata, kuidas masintikandi abil saab tavalisest esemest eriline.

  Masintikkimine teenusena

  Kaunis tikand muudab ka kõige tavalisema eseme kauniks ja isikupäraseks – olgu selleks padjakate, laudlina, soe tekike või miski muu. Muuda oma ideed reaalsuseks!