Sünnipäevakaardid – eriline kingitus sünnipäevaks!

Käsitöö sünnipäevakaart on imeline viis edastada oma häid soove. Hoole ja armastusega käsitööna valminud sünnipäevakaardid on ainulaadsed, kvaliteetsed ja luksuslikud, muutes erilise sündmuse veelgi erakordsemaks!

Käsitööna valminud sünnipäevakaardid on suurepärane kingitus, mis väljendab armastust ja tähelepanu.

Kaardid sünnipäevaks

Õnnitluskaart “PARIMATE SOOVIDEGA”
39.99 (sisaldab KM)
Personaliseeritud käsitöökaart sünnipäevaks või juubeliks on kaunis ning meeldejääv kingitus aastateks. Loome kaardi sobivas toonis, põnevate aksessuaaride ja elementidega ning...

Pallas Design sünnipäevakaardid

Pallas Design sünnipäevakaardid on valminud Eestis käsitööna. Oma töös kasutame ainult kvaliteetseid materjale – disainpaberit, luksuslikku kartongi, hoolikalt valitud dekoratiivseid elemente. Kõrgeima kvaliteedi tagamiseks pöörame igale kaardile suurt tähelepanu.

Iga sünnipäevakaart on valmistatud käsitsi, st kõik kaardid on kordumatud. Klientidel on suurepärane võimalus soetada isikupärane ja unikaalne sünnipäevakaart.

Pallas Designi käsitöö sünnipäevakaardid on kingitused, mis on kõrgelt hinnatud nende disaini, kvaliteedi ja kaardi loomisel kasutatud käsitöötehnikate poolest.

Sünnipäevakaardid annavad võimaluse sõnumi edastamiseks, samuti oma tunnete ja mõtete väljendamiseks. Käsitööna valminud sünnipäevakaartide kinkimine tõstab tuju ja loob positiivseid emotsioone nii kingisaajal kui ka kinkijal.

sünnipäevakaardid
sünnipäevakaart

Sünnipäeva kaardid

Sünnipäeva kaardid on suurepärane viis õnnitleda inimesi nende erilisel tähtpäeval. Sünnipäeva kaardid võivad olla erineva suuruse, kujunduse ja tekstiga, kuid kõik need saadavad sama sõnumi – soovida sünnipäevalapsele head ja õnnelikku aastat, ning näidata, et hoolite temast.

Sünnipäeva kaardid võivad olla väga lihtsad või väga keerulised, olenevalt sellest, kuidas soovite oma sõnumit esitada. Mõned kaardid sisaldavad ainult lühikest õnnesoovi, teised aga võivad olla kaunistatud värviliste piltide või isiklike fotodega.

Sünnipäevakaart

Meilt on võimalik tellida sünnipäevakaart, mis sobib sünnipäevalapse isiksuse ja maitsega.

Kui sünnipäevalaps armastab loomi, siis võiks olla sobilik sünnipäevakaart, kus on peal armsad karvased sõbrad. Kui sünnipäevalaps armastab reisida, siis saame valmistada sünnipäevakaardi, mis kujutab reisivaateid. Kaardi kujundus annab Teie sõnumile visuaalse tähenduse ja aitab sellel eristuda.

Sünnipäeva kaart

Sünnipäeva kaart võib sisaldada ka midagi isiklikku. Näiteks võime sünnipäeva kaardile lisada foto Teist koos sünnipäevalapsega, samuti võime sünnipäeva kaardile trükkida Teie joonistuse, mis seostub Teie kahe vahel. See kõik muudab sünnipäeva kaardi veelgi erilisemaks ja isikupärasemaks.

Kaarte sünnipäevaks

Saame valmistada erinevaid kaarte sünnipäevaks, mis on suurepärane võimalus näidata oma lähedastele ja sõpradele, kui palju te neist hoolite. Kui loote kaardi südamega ja mõtlete hoolikalt oma sõnumi peale, siis kindlasti teete sünnipäevalapsele tema päeva erilisemaks!