Programmeerimisteenus

Valmistame kvaliteetse tikkimisfaili sinu logo, joonise, pildi või muu kujunduse põhjal

Programmeerimisteenus

Tikandifailide programmeerimine ja logo tikkimine

Pallas Design teeb sinu pildi, joonise, logo vms tikkimismasinale arusaadavaks, programmeerides selle tikkimismasina poolt loetavasse formaati. Erinevalt paljudest konkurentidest ei kasuta Pallas Design tikandifaili loomisel automaatseid programme – kogu fail luuakse piste-piste haaval käsitsi ja ülima täpsusega, mis tagab tikandi kõrge kvaliteedi.

Kvaliteetne tikkimisfail tagab kvaliteetse tikandi

Tikkimisfailide programmeerimisel kasutame professionaalset tarkvara Wilcom Janome Digitizer MBX. Programmeerimise käigus määratakse ära, millises järjekorras ja milliste värvidega erinevad elemendid tikitakse, milliseid nõelapistete liike kasutatakse, millise pikkusega on pisted, aluspistete kasutamine jpm.

Logo tikkimine annab parima tulemuse, kui on läbi mõeldud järgmised küsimused: 

  • Millises mõõdus / mõõtudes soovitakse hakata tikandit kasutama? Erineva suurusega logode tikkimiseks toote rinna- ja seljaosale on vaja valmistada kaks erinevas suuruses tikandifaili;
  • Millisele materjalile soovitakse hakata tikkima?
    Paksule tööjopele loodud tikkimisfail ei pruugi sobida T-särgile tikkimiseks. Linasel kangal kasutamiseks mõeldud tikkimisfail võib froteerätikule tikkides jääda üsna nähtamatuks jne.
  • Ka parimatel tikkimismasinatel on tehnilised piirangud. Kas ja milliseid muudatusi on esitatud materjalis võimalik teha?                Väga detailirohke logo tikkimine võib vajada mõningate elementide kohandamist või siis üldse mõnest neist loobumist. Keeruliseks võib osutuda ka kvaliteetselt logo tikkimine, kui on tegemist väga väikeste kõrgustega tähtedega (alla 5mm), samuti sujuvate värviüleminekute puhul.
Logo tikkimine

Tikandifailide programmeerimise täpset hinda on keeruline ära tuua, see sõltub töö keerukusest ja tööle kuluvast ajast. Enamuse loodud tikkimisfailide hinnad on jäänud vahemikku 50 kuni 100 eurot + käibemaks.

Tikkimisfaili programmeerimise tasu on ühekordne. Sama tikkimisfaili alusel kordustellimuste tikkimisel programmeerimise tasu uuesti ei lisandu.

Loodud tikandifail säilitatakse Pallas Design andmebaasis. Kliendile tikandifaili ei väljastata. Tikandifaili programmeerimise võtame töösse, kui faili tellimusega kaasneb ka masintikkimisteenuse tellimus.

Pallas Design loob tikandifaili piste-piste haaval käsitsi ja ülima täpsusega, mis tagab tikandi kõrge kvaliteedi.