Masintikkimisteenus

Tikand sinu lemmiktootele! Kui sul on ese, mille soovid muuta tikandiga unikaalseks, siis kirjuta meile! Loome kauneid ja unikaalseid tikandeid ka valmistoodetele, täpselt selliseid nagu unistad!

Masintikkimisteenus

Masintikkimisteenus - tikkimine riietele

Pakume masintikkimisteenust professionaalse 10-nõelalise tikkimismasinaga Brother PR1055X. Väiksemateks lisatöödeks on meil täiendavalt kasutada tikkimismasin Husqvarna Designer Diamond.

Pallas Design soovib teistest masintikkijatest eristuda

Meie tikkimismasinad võimaldavad tikkida kiirusega kuni 1000 pistet/minutis. Soovime pakkuda kliendile ainult parimat kvaliteeti – seetõttu ei kasuta me kunagi tikkimismasina võimalikku maksimumkiirust, vaid piirame masina töökiiruse 500-600 pistet/minutis juures. Sõltuvalt tikandi iseloomust kujuneb masina tegelik töökiirus harilikult veelgi madalamaks. 

Tikkimine madalamatel kiirustel tagab, et kliendile valmistatav tikand saab olema kõrgeima võimaliku kvaliteediga.

Pallas Design omab:

  • Tänapäevaseid tikkimis- ja õmblusmasinaid
  • Professionaalset masintikkimistarkvara Wilcom Janome Digitizer MBX
  • Kvaliteetseid tikkimisniite firmadelt Madeira ja Gunold
  • Tuhandeid valmistikandeid professionaalsetelt disaineritelt nii kodu- kui ka välismaalt
  • Omanäolist stiili
  • Suurel hulgal ideid ja tahtmist neid teostada
  • Kõrgendatud nõudmisi enda tehtud tööde kvaliteedi osas
Tikkimine riietele

Lisaks tikkimismasinatele omab Pallas Design ka õmblusmasinat, overlock’i ja kattemasinat, mis võimaldab koos masintikkimisteenuse osutamisega pakkuda klientidele nende poolt tihti küsitavaid lisateenuseid, alates toodete lahtiharutamisest ja kokkuõmblemisest kuni kliendi poolt tellitud väiksemate masintikandiga tootepartiide valmistamiseni.

Pallas Design seab kõrged nõudmised enda poolt pakutavale toodangule – tulemuseks on tõeliselt kaunis ja kvaliteetne masintikandiga toode.

Rukkililled ja vijapead