Jõulukaardid – kaunis talvine kaart pühadeks!

Käsitöö jõulukaardid on imeline viis edastada oma häid soove. Hoole ja armastusega käsitööna valminud jõulukaart on ainulaadne, kvaliteetne ja luksuslik, muutes erilise sündmuse veelgi erakordsemaks!

Käsitööna valminud jõulukaardid on suurepärane kingitus koostööpartnerile, kolleegile, lähedastele, sõpradele ja teistele olulistele isikutele.

Jõulukaardid käsitööna

Jõulukaart “HÕBEDANE LUKSUS JÕULUTÄHTEDEGA”
39.99 (sisaldab KM)
Jõulukaart "Hõbedane luksus jõulutähtedega" on kaunis talve- ja jõuluteemaline käsitöökaart, mis sobib hästi jõulukinkide juurde. Kaart on luksuslik ning säravate,...
Jõulukaart “LUMISED MAJAD TALVEÕHTUL”
36.99 (sisaldab KM)
Jõulukaart "Lumised majad talveõhtul" on kaunis talve- ja jõuluteemaline käsitöökaart, mis sobib hästi jõulukinkide juurde. Kaart on luksuslik ning säravate,...
Käsitöökaart “HEAD UUT AASTAT!”
30.99 (sisaldab KM)
"Head uut aastat!" käsitöökaart jõuludeks ja aastavahetuseks. Kaardil on 3D-efektiga tekst. Kaunis talve- ja jõuluteemaline käsitöökaart, mis sobib suurepäraselt kingituse...

Pallas Design jõulukaardid

Pallas Design valmistab jõulukaarte käsitööna. Kõik kaardid on valmistatud Eestis. Pallas Design jõulukaardid on elegantsed, unikaalsed ja kvaliteetsed ning neid on võimalik valmistada erinevates stiilides ja disainides. Jõulukaartide valmistamisel kasutame ainult kõrgkvaliteedilisi materjale ja dekoratiivseid elemente.

Pallas Design jõulukaart sobib ideaalselt neile, kes soovivad saata erilisi ja isikupäraseid kaarte oma lähedastele ja sõpradele. Igale jõulukaardile on võimalik lisada õnnesoovid või mõni muu personaalne sõnum. Kui kliendil on jõulukaardi disaini osas isiklik nägemus, siis suudame ka selle mõtte teoks teha.

jõulukaardid
jõulukaardid

Käsitöö jõulukaardid

Käsitöö jõulukaardid on populaarsed nii eraisikute kui ka ettevõtete seas, kes soovivad oma klientidele ja töötajatele saata kvaliteetseid ja isikupäraseid kaarte. Need kaardid on valmistatud hoolikalt käsitööna ning sisaldavad erinevaid loomingulisi elemente, mis annavad kaardile erilise ilme.

Käsitööna valmistatud jõulukaart sobib ideaalselt kingituseks lähedastele, sõpradele ja kolleegidele, kes hindavad käsitööna valmistatud esemeid ja unikaalsust. Need kaardid on erilised ja ainulaadsed ning jätavad püsiva mulje.

Ettevõtte jõulukaart

Ettevõtted saadavad jõulukaarte, et edastada häid soove oma klientidele, partneritele ja töötajatele ning näidata oma hoolivust ja tänulikkust nende panuse eest.

Käsitööna on firmale võimalik valmistada jõulukaarte, mis sobivad firma brändi ja sõnumiga. Ettevõtte jõulukaardid on võimalik personaliseerida ettevõtte logo, sõnumi või foto abil, et muuta kaart veelgi isikupärasemaks. Firma jõulukaartide valikus on erinevaid stiile, alates traditsioonilistest jõuluteemadest kuni kaasaegsete ja minimalistlike kujundusteni.

Ettevõtte jõulukaart on tugevalt sümboolne kingitus, mis võimaldab ettevõtetel tugevdada suhteid oma klientide, koostööpartnerite ja töötajatega. Kaartide valik on lai ja mitmekesine ning võimaldab ettevõtetel valida just neile sobiva kaardi.

Ilusad jõulukaardid

Ilusad jõulukaardid on erilised ja meeldejäävad kingitused, mis toovad jõulurõõmu ja soojust igasse südamesse. Ilusad jõulukaardid loovad rõõmsa ja hubase atmosfääri ning lisavad pühadeaega pidulikkust.

Ilusad jõulukaardid on kaunilt kujundatud ning sisaldavad erinevaid dekoratiivseid elemente, nagu paelad, litrid, pitsid ja mustrilised paberid. Need kaardid võivad olla nii traditsioonilistes jõuluvärvides kui ka kaasaegsetes ja minimalistlikes toonides.

Selliste kaartide juures on oluline ka sõnum, mida kaart edastab. Ilus jõulukaart võib sisaldada sooje ja siiraid jõulusoove, tänusõnu või isikupäraseid sõnumeid, mis lisavad kaardile veelgi erilisust.

Ilusad jõulukaardid sobivad ideaalselt kingituseks lähedastele, sõpradele, kolleegidele ning ettevõtetele, kes soovivad näidata oma klientidele ja partneritele tänu ja hoolivust. Need kaardid on erilised ja unikaalsed ning jätavad püsiva mulje. Kui otsid ilusat jõulukaarti, siis vali Pallas Design käsitööna valmistatud jõulukaart.

Digitaalne jõulukaart

Tänapäeval on üsna levinud digitaalne jõulukaart. Teate ju küll neid ettevõtete digitaalseid jõulutervitusi, mis hakkavad ühel hetkel enne jõule saabuma massiliselt teie e-mailile ja mida te lõpuks ei viitsigi vaadata, vaid kustutate koheselt ära.

Käsitööna valmistatud jõulukaardiga sellist muret ei ole – võite kindel olla, et sellist kaarti keegi ära ei viska. Enamgi veel, sellised kaardid paigutatakse ettevõtetes tavaliselt nähtavale kohale ja neid eksponeeritakse isegi ka veel mõnda aega peale jõule.