Katsikukaardid

Katsikukaardid, mis on valmistatud eritellimusel käsitööna, on armas kingitus nii tüdrukule kui poisile! Omapärane ja ainulaadne katsikukaart on kaunis, helge ning unikaalne – teist sellist ei leidu! Väljenda oma õnnitlusi eriliselt ja loo personaliseeritud käsitöökaart.

Käsitöö katsikukaardid

Katsikukaart “KAKSIKUD POISID”
39.99 (sisaldab KM)
Katsikukaart Kaksikud poisid on valmistatud traditsioonilises sinistes toonides ning on kaunistatud käsitööna valminud lilledega. See klassikalistes sinistes toonides, imeliselt kaunis...
Katsikukaart “TÜDRUK JA POISS”
39.99 (sisaldab KM)
Katsikukaart kaksikutele on kujundatud roosades ja sinistes toonides ning on kaunistatud armsate käsitöölilledega. Omanäoline käsitöökaart, mis üllatab oma ajatu disainiga...
Katsikukaart “TÄHT ON SÜNDINUD”
33.99 (sisaldab KM)
Katsikukaart poisile on valmistatud traditsioonilistes sinistes-rohelistes toonides. Kaart on kaunistatud imeliste käsitsi valmistatud ja värvitud lilledega. See vahva pilgupüüdja on...

Pallas Design katsikukaardid

Pallas Design katsikukaardid on tuntud oma elegantse ja personaalse kujunduse poolest. Kõik kaardid valmistatakse kvaliteetsetest materjalidest, kasutades käsitsi lõigatud ja kujundatud elemente. Meie katsikukaartide kvaliteet ja eriline disain muudavad need kauniks ja praktiliseks kingituseks, mida beebi vanemad saavad hoida ja säilitada aastaid.

Meie katsikukaartide hulgast leiate erinevaid disainilahendusi, alates lihtsatest ja klassikalistest kuni detailsemate ja värvikamate kujundusteni. Katsikukaardile saab lisada personaalse sõnumi või beebi nime, mis muudab need eriliseks ja meeldejäävaks kingituseks.

Kui soovite tellida meie katsikukaarti, saate seda teha mugavalt läbi e-poe. Kui teil on katsikukaardi kujunduse osas erisoov, võtke palun meiega ühendust. Kuna kõik kaardid valmistatakse käsitsi, on soovitatav tellimus esitada vähemalt paar nädalat enne pidulikku sündmust, et tagada kaartide õigeaegne valmimine ja tarne.

katsikukaardid
katsikukaart

Mida kinkida katsikuks beebile

Kõik meist on kindlasti pidanud kokku puutuma küsimusega, mida kinkida katsikuks beebile? Lisaks imelisele katsikukaardile on harilikult vaja leida ka mõni ese, mida beebi saaks kasutada, millega mängida või mis aitaks säilitada mälestusi.

Üks sobilik mänguasi, mida kinkida katsikuks beebile on kaisukas

Pallas Design kaisukate valikuga saad tutvuda SIIN

Meie valikust võib leida kaisuloomi, kaisurätikuid ja kaisunukke. Et kingitus oleks täiuslik, on kingitavale kaisukale võimalik tikkida beebi nimi, sünniandmed või muu sõnum

 

Teine sobilik katsikukingitus beebile on beebibodi

Pallas Design beebibodide valikuga saad tutvuda SIIN

Ka beebibodyde puhul pakume nende täiendavat kaunistamist tikandiga. Meil on suures valikus erinevaid tikandeid, mille abil saab katsikukingitust personaliseerida ja muuta selle kordumatuks. Loomulikult on võimalik tikandile lisada ka lapse nimi.

Milline peaks olema katsikukingitus

Katsikukingitus peaks olema praktiline, ohutu, vajalik beebile ja tema vanematele ning peaks sobima beebi vanemate maitse ja stiiliga. Katsikukingitused, mis võiksid lapsele sobida, on näiteks riietus, mänguasjad, beebihooldustooted, hügieenitarbed ja muud praktilised kingitused. Samuti võib kingitus katsikuks olla midagi, mis beebit arendab, näiteks raamatud või mänguasjad, mis aitavad lapsel arendada oma oskusi ja huve.

Katsikukingitus poisile

Katsikukingitus poisile võib olla erinev mänguasi, riideese või arendav toode vastavalt poisi vanusele, arengule, vajadustele ja vanemate soovidele.

Eestis on traditsiooniliselt poistele kingitud siniseid ja rohelisi rõivaid või mänguasju. Kui vanemad eelistavad traditsioonilisi toone, tuleks lähtuda nende soovidest. Otsides katsikukingitust poisile, on võimalik valida ka neutraalseid toone, nagu beež, valge ja kollane, mis samuti sobivad ideaalselt poisile.

Katsikukingitused tüdrukule

Katsikukingitused tüdrukule võivad olla erinevad mänguasjad, riideesemed või arendavad tooted vastavalt tüdruku vanusele, arengule, vajadustele ja vanemate soovidele.

Eestis on traditsiooniliselt tüdrukutele kingitud roosasid ja lillasid rõivaid või mänguasju. Kui vanemad eelistavad traditsioonilisi toone, tuleks arvestada nende soovidega. Otsides katsikukingitusi tüdrukule, on võimalik kasutada ka neutraalseid toone, nagu kollane, valge ja beež, mis samuti sobivad tüdrukule ideaalselt.