Sünnipäeva kaardid juubeliks

Käsitöö juubelikaardid on imeline viis edastada oma häid soove. Hoole ja armastusega käsitööna valminud sünnipäeva kaardid juubeliks on ainulaadsed, kvaliteetsed ja luksuslikud, muutes erilise sündmuse veelgi erakordsemaks!

Käsitööna valminud juubelikaart on suurepärane kingitus, mis väljendab armastust ja tähelepanu.

Kaardid juubeliks

Õnnitluskaart “PARIMATE SOOVIDEGA”
39.99 (sisaldab KM)
Personaliseeritud käsitöökaart sünnipäevaks või juubeliks on kaunis ning meeldejääv kingitus aastateks. Loome kaardi sobivas toonis, põnevate aksessuaaride ja elementidega ning...

Pallas Design juubelikaardid

Pallas Design juubelikaardid on käsitsi valmistatud Eestis,  kasutades ainult kvaliteetseid ja hoolikalt valitud materjale. Soovime tellijale pakkuda ainult kõrgeimat kvaliteeti ja selle tagamiseks pöörame suurt tähelepanu iga juubelikaardi detailidele.

Käsitöö olemusest tulenevalt on iga juubelikaart kordumatu. Klientidel on suurepärane võimalus tellida juubelikaart vastavalt enda ideele ja nägemusele – lisaks kodulehel nähtavatele mudelitele valmistame kliendi soovi korral ka eritellimusi.

Pallas Designi käsitöö juubelikaardid on kingitused, mis on kõrgelt hinnatud nende disaini, kvaliteedi ja kaardi loomisel kasutatud käsitöötehnikate poolest.

Juubelikaardid annavad võimaluse oma tunnete ja mõtete väljendamiseks ja sõnumi edastamiseks. Käsitööna valminud juubelikaartide kinkimine loob positiivseid emotsioone  ja tõstab tuju nii kingisaajal kui ka kinkijal.

juubelikaardid
juubelikaart

Juubelikaardid

Juubelikaardid on suurepärane viis õnnitleda inimesi nende erilisel tähtpäeval. Kaardid juubeliks võivad olla erineva suuruse, kujunduse ja tekstiga, kuid kõik need saadavad sama sõnumi – soovida juubilarile head ja õnnelikku aastat, ning näidata, et hoolite temast.

Juubelikaarte on võimalik kujundada vastavalt tellija või saaja maitsele, kasutades erinevaid materjale ja tehnikaid.

Meie juubelikaardid on unikaalsed, isikupärased ja täis hoolikat käsitööd. Need kaardid juubeliks on tähendusrikkad ja unikaalsed, pakkudes saajale erilist rõõmu ja head meeleolu. Kui soovid juubilarile kinkida midagi erilist, siis käsitöö juubelikaart on kindlasti sobilik valik.

Sünnipäeva kaardid võivad olla ka juubelikaardid

Üldiselt saab öelda, et sünnipäeva kaardid ja juubelikaardid ei ürine üksteisest oluliselt – paljud sünnipäevakaardid sobivad juubelikaardiks ning ka vastupidi.

Sünnipäeva kaardid on tavaliselt mõeldud õnnitlema ja tervitama inimest tema sünnipäeva puhul. Need kaardid võivad olla väga erinevad, olenevalt sellest, kas kaart on mõeldud lapsele, sõbrale, pereliikmele või kolleegile. Sünnipäevakaardid võivad olla naljakad, armsad, sentimentaalsed või pidulikud.

Juubelikaardid seevastu on mõeldud tähistama erilist sündmust nagu näiteks 50., 60. või 70. juubelit. Juubelikaardid on tavaliselt pidulikumad ja tähtsündmusele vastavalt kaunistatud. Need kaardid võivad sisaldada õnnesoove, inspireerivaid sõnumeid ja pilte, mis viitavad tähistatavale aastapäevale. Samuti võivad juubelikaardid sisaldada rohkem mälestusi ja sentimentaalsust, kui tavalised sünnipäevakaardid.