Tehtud tööd – käsitöökaardid, tikandid, aksessuaarid

Tutvu Kersti Pallase ainulaadse käsitööga! Siin näed Pallas Design-i ainulaadseid käsitöökaarte, tikandeid ja aksessuaare, mis on valmistatud ülima detailitäpsuse ja armastusega. Iga käsitsitööese on kunstiteos, mis loob kustumatu mälestuse. Vaata ja kogu meie tehtud töödest inspiratsiooni. Kui soovid, saame valmistada samasuguse eseme või luua midagi uut just Sinu soovide järgi!

Portfolio - Kersti Pallas'e tehtud tööd

Kategooriad

Kersti Pallas'e tehtud tööd Facebook'is

Käsitöökaardid

Pallas Design käsitöökaart on imeliselt eriline viis anda edasi oma soojad soovid. Iga viimne detail on loodud käsitsi, hoole ja armastusega. Käsitsi valmistatud kaardid on uue ajastu trend ja paljude inimeste jaoks on nende kinkimine muutunud juba traditsiooniks.

Käsitöökaart on ideaalne kingitus iga sündmuse puhul: sünnipäev, pulmad, jõulud, katsikud, emadepäev, ettevõtte tänukaart või mis tahes muude eriliste tähtpäevade puhul.

Käsitöökaardid valmistame Pallas Design’is algusest lõpuni käsitsi ning seda vaid parimatest materjalidest. Kvaliteetne ja eksklusiivne materjal ning kujundus loovad ilu ja erilisust, omades ainulaadsust, mida rahas mõõta ei saa. Iga kaart on omaette kunstiteos!

Pitsid, tikandid, lilleõied, pärlikesed, tekstid, kaunistused ja aksessuaarid, mida me käsitöökaartidel kasutame on loodud detailitäpsusega kodumaisest toorainest ja kõrg-kvaliteetsest materjalist.

Käsitöökaart kui kingitus omaette

Kinkimine on oluline osa elust ja käsitsi valmistatud kaart on kingitus omaette, mis valmistab saajale suurt rõõmu. 

Iga käsitsi valmistatud kaart on kunstiteos, mis loob kustumatu mulje ja emotsiooni. 

Käsitöökaart on kingitus, milles on isikupära. Kui sa hindad töö kvaliteeti ja omapära, soovides olla originaalne ja kordumatu, siis käsitöökaart kannab edasi sinu sõnumit kõige unikaalsemal moel. Käsitöökaart tekitab meeldejäävat emotsiooni kingisaajale, sest sisaldab endas elemente, mis kõnetavad just teda ja lähtuvad tema stiilist.

Võid kindel olla, et käsitöökaart on saajale tähendusrikkam kui tavaline kaart, mida võid kohata massidena poelettidel. Tegu on kaardiga, mille iga detail on valmistatud hoole ja armastusega.

käsitöökaart-käsitöökaardid