Tooted – TEST

imiku tekk

UUS! Vahveltekk 75x100cm (Medi Partners)

Imiku tekk on pehme ja kvaliteetne ning sobib tikandiga kaunistamiseks. Vahveltekk sobib ideaalselt katsikukingiks. Masintikand sobib suurepäraselt kingi kaunistamiseks.
  • Nimed ja tekstid tikime kliendi valitud värvitoonis
  • Tikandid ja aplikatsioonid tikime pildilolevate värvidega
  • Aplikatsioonide puhul kasutame sobivaid kangaid
  • NB! Tikandi tikime vahvelkanga poolele teki nurka diagonaalselt. Kui soovite tikkida mujale, kirjutage palun see tellimuse märkustesse või võtke meiega ühendust.
tekk beebile

UUS! Minky tekk beebile 75x100cm (Medi Partners)

Tekk beebile on pehme ja kvaliteetne ning sobib tikandiga kaunistamiseks. Minky tekk sobib ideaalselt katsikukingiks. Masintikand sobib suurepäraselt kingi kaunistamiseks.
  • Nimed ja tekstid tikime kliendi valitud värvitoonis
  • Tikandid ja aplikatsioonid tikime pildilolevate värvidega
  • Aplikatsioonide puhul kasutame sobivaid kangaid
  • NB! Tikandi tikime minky kanga poolele teki nurka diagonaalselt. Kui soovite tikkida mujale, kirjutage palun see tellimuse märkustesse või võtke meiega ühendust.
tüdruku kaisutekk

UUS! Suur roosa jänkutekk

32.49

Kaisutekk tüdrukule Cubbies Pink Bunny Blanket Clovis Brampton – kaisutekk lapsele kingiks ja tikandiga kaunistamiseks. NB! Vaikimisi tikime läbi teki ühevärvilisele poolele jänku juurde teki nurka diagonaalselt. Kui soovite tikkida mujale, kirjutage palun see tellimuse märkustesse või võtke meiega ühendust.

jänes

poisi kaisutekk

UUS! Suur sinine jänkutekk

32.49

Kaisutekk poisile Cubbies Blue Bunny Blanket Clovis Brampton – kaisutekk lapsele kingiks ja tikandiga kaunistamiseks. NB! Vaikimisi tikime läbi teki ühevärvilisele poolele jänku juurde teki nurka diagonaalselt. Kui soovite tikkida mujale, kirjutage palun see tellimuse märkustesse või võtke meiega ühendust.

jänes

lapse kaisutekk

UUS! Suur hall jänkutekk

32.49

Kaisutekk lapsele Cubbies Grey Bunny Blanket Clovis Brampton – kaisutekk lapsele kingiks ja tikandiga kaunistamiseks. NB! Vaikimisi tikime läbi teki ühevärvilisele poolele jänku juurde teki nurka diagonaalselt. Kui soovite tikkida mujale, kirjutage palun see tellimuse märkustesse või võtke meiega ühendust.

jänes

kingitus tüdrukule

UUS! Kaisukas Roosa jänku (Polka Dot)

32.49

Kingitus tüdrukule Cubbies Pink Bunny – Polka Dot – kaisujänes beebile kingiks ja tikandiga personaliseerimiseks Kui sul on omal idee, kuidas sooviksid mõnda kaisukat kingituseks kujundada, võta meiega ühendust – Me tikime sinu mõtte teoks!

jänes

kingitus poisile

UUS! Kaisukas Sinine jänku (Polka Dot)

32.49

Kingitus poisile Cubbies Blue Bunny – Polka Dot – kaisujänes beebile kingiks ja tikandiga personaliseerimiseks Kui sul on omal idee, kuidas sooviksid mõnda kaisukat kingituseks kujundada, võta meiega ühendust – Me tikime sinu mõtte teoks!

jänes

kingitus beebile

Kaisukas Hall jänku (Polka Dot)

32.49

Kingitus beebile Cubbies Grey Bunny – Polka Dot – kaisujänes beebile kingiks ja tikandiga personaliseerimiseks Kui sul on omal idee, kuidas sooviksid mõnda kaisukat kingituseks kujundada, võta meiega ühendust – Me tikime sinu mõtte teoks!

jänes

kaisuahv

Kaisuahv

32.49

Kaisuahv – Cubbies Monkey Shimmy – kaisuloom lapsele kingituseks ja tikandiga personaliseerimiseks Kui sul on omal idee, kuidas sooviksid mõnda kaisukat kingituseks kujundada, võta meiega ühendust – Me tikime sinu mõtte teoks!

ahv

kingitus lapsele

Kaisukas Koaala

32.49

Kingitus lapsele Koaala – Cubbies Koala Oswald – kaisuloom lapsele kingituseks ja tikandiga personaliseerimiseks Kui sul on omal idee, kuidas sooviksid mõnda kaisukat kingituseks kujundada, võta meiega ühendust – Me tikime sinu mõtte teoks!

koaala

kaisukas dinosaurus

Kaisukas Dinosaurus

32.49

Kaisukas Dinosaurus – Cubbies Signature Dinosaur – kaisuloom lapsele kingituseks ja tikandiga personaliseerimiseks Kui sul on omal idee, kuidas sooviksid mõnda kaisukat kingituseks kujundada, võta meiega ühendust – Me tikime sinu mõtte teoks!

dinosaurus

kaisulind öökull

Kaisulind Öökull

32.49

Kaisukas Öökull – Cubbies Owl Hooty Lou – kaisulind lapsele kingituseks ja tikandiga personaliseerimiseks Kui sul on omal idee, kuidas sooviksid mõnda kaisukat kingituseks kujundada, võta meiega ühendust – Me tikime sinu mõtte teoks!

lind, öökull

kaisulind kana

Kaisulind Kana

32.49

Kaisukas Kana – Cubbies Chicken – kaisulind lapsele kingituseks ja tikandiga personaliseerimiseks Kui sul on omal idee, kuidas sooviksid mõnda kaisukat kingituseks kujundada, võta meiega ühendust – Me tikime sinu mõtte teoks!

kana, lind

kaisulind part

Kaisulind Part

32.49

Kaisukas Part – Cubbies Duck – kaisulind lapsele kingituseks ja tikandiga personaliseerimiseks Kui sul on omal idee, kuidas sooviksid mõnda kaisukat kingituseks kujundada, võta meiega ühendust – Me tikime sinu mõtte teoks!

lind, part

ahvikaisukas

Ahvikaisukas Orangutan

32.49

Ahvikaisukas Orangutan – Cubbies Orangutan Oobiedoo – kaisuloom lapsele kingituseks ja tikandiga personaliseerimiseks Kui sul on omal idee, kuidas sooviksid mõnda kaisukat kingituseks kujundada, võta meiega ühendust – Me tikime sinu mõtte teoks!

ahv, orangutan

kaisukas laiskloom

Kaisukas Laiskloom

32.49

Kaisukas Laiskloom – Cubbies Sloth Clingy – kaisuloom lapsele kingituseks ja tikandiga personaliseerimiseks Kui sul on omal idee, kuidas sooviksid mõnda kaisukat kingituseks kujundada, võta meiega ühendust – Me tikime sinu mõtte teoks!

laiskloom

kaisuloom hobune

Kaisuloom Hobune

32.49

Hobune – Cubbies Horse Penelope – kaisukas lapsele kingituseks ja tikandiga personaliseerimiseks Kui sul on omal idee, kuidas sooviksid mõnda kaisukat kingituseks kujundada, võta meiega ühendust – Me tikime sinu mõtte teoks!

hobune

nukk merineitsi

Nukk Merineitsi

27.99

Cubbies Mermaid Rag Doll Marina – kaisunukk lapsele kingituseks ja tikandiga personaliseerimiseks. Seda nukku müüme ilma tikandita. Soovi korral on nuku sabauimele võimalik tikkida lapse nimi.
blond nukk

Blond nukk baleriin

27.99

Cubbies Blonde Ballerina Rag Doll – kaisunukk lapsele kingituseks ja tikandiga personaliseerimiseks. Seda nukku müüme ilma tikandita. Soovi korral on nuku seelikule võimalik tikkida lapse nimi.

baleriin

brünett nukk

Brünett nukk baleriin

27.99

Cubbies Brunette Ballerina Rag Doll – kaisunukk lapsele kingituseks ja tikandiga personaliseerimiseks. Seda nukku müüme ilma tikandita. Soovi korral on nuku seelikule võimalik tikkida lapse nimi.

baleriin

nukk luik

Nukk Baleriin luik

26.99

Cubbies Swan Ballerina – kaisunukk kingituseks. Seda nukku müüme ilma tikandita

baleriin, lind, luik

nukk flamingo

Nukk Baleriin flamingo

26.99

Cubbies Flamingo Ballerina – kaisunukk kingituseks. Seda nukku müüme ilma tikandita

baleriin, flamingo, lind

õnnetähe poole pulmakaart

Pulmakaart “ÕNNETÄHE POOLE”

39.99

Õnnetähe poole pulmakaart on luksuslikult kaunistatud kaart ning on imeliselt ilus viis edastada oma häid soove. Õrn ja õhuline, kauni roosa-valge tonaalsusega käsitöökaart on pruutpaarile loodud. Selles kaardis on võlu, ehedat elegantsi ja kordumatut omapära, see meenutab noorpaarile seda erilist päeva, mis oli täis ehedaid emotsioone.

pruutpaar, roos

türkiissiniste roosidega pulmakaart

Pulmakaart “IMELISED PULMAD”

39.99

Türkiissiniste roosidega pulmakaart on luksuslikult kaunistatud kaart, mis on imeliselt ilus viis edastada oma häid soove. Õrn ja õhuline, lummavalt särav, imelise tonaalsusega käsitöökaart on pruutpaarile loodud. Selles kaardis on võlu, ehedat elegantsi ja kordumatut omapära, see meenutab noorpaarile seda erilist päeva, mis oli täis ehedaid emotsioone.

pruutpaar, roos

helesiniste roosidega pulmakaart

Pulmakaart “ARMASTUSEST TULVIL”

39.99

Helesiniste roosidega pulmakaart on luksuslikult kaunistatud kaart ning on imeliselt ilus viis edastada oma häid soove. Õrn ja õhuline, kauni helesinise ja šampanjatooni tonaalsusega käsitöökaart on pruutpaarile loodud. Selles kaardis on võlu, ehedat elegantsi ja kordumatut omapära, see meenutab noorpaarile seda erilist päeva, mis oli täis ehedaid emotsioone.

pruutpaar, roos

heledates toonides pulmakaart

Pulmakaart “HELEDAD ROOSID”

39.99

Klassikaline heledates toonides pulmakaart on särav ja luksuslik, selle igas lilleõies peitub ilus sõna. See on pruutpaarile üks võimas mälestus – kindlasti! Selle kauni käsitöökaardiga jätate pruutpaarile eredaid mälestusi nii hinge, kui ka südamesse. Elu kõige tähtsam sündmus väärib ka kõige kaunimat käsitöökaarti.

lill, pruutpaar, roos

armastus

Pulmakaart “ARMASTUS ÜHENDAB”

39.99

Nii, nagu armastus ühendab erinevaid inimesi, on ka sellel kaunil käsitöökaardil oskuslikult ühendatud erinevat tooni lilled. Kõike ei saa öelda sõnades – kaunis käsitöökaart on kunstiteos omaette, millele saab kanda head soovid, mis käiks kaasas pruutpaariga kogu elu. See on kaunis mälestusese, mis leiab tihti koha mälestuskarpides. Suurepärane kingitus pulmapäevaks, mis on ainulaadne ja kordumatu ning mille igas detailis on käsitöö ilu.

lill, pruutpaar, roos

roosad magnooliad

Pulmakaart “ROOSAD MAGNOOLIAD”

29.99

Pulmakaart “Roosad magnooliad” on kaunistatud pastelsetes toonides käsitsi värvitud lilleõitega. Jääkristalliline helkiv läige teeb käsitöökaardi eksklusiivseks ja pilkupüüdvaks. Lillede kuldsed kontuurid on tehtud kuum-embossing tehnikat kasutades. See annab luksusliku välimuse ja on kuldselt pidulik. Erilisi ja ilusaid hetki meenutav kaart on abiellunutele suurepäraseks mälestuseks imelisest pulmapäevast.

magnoolia, pruutpaar

õnne ja armastust

Pulmakaart “ÕNNE JA ARMASTUST”

25.99

“Õnne ja armastust” tekstiga pulmakaart annab edasi kinkija südamlikud õnnesoovid noorpaarile. Kaardil on 3D-efektiga hõbedase säraga põõsasroosid koos pruutpaariga. Hoole ja armastusega valminud pulmakaart on ainulaadne ja kordumatu.

põõsasroos, pruutpaar

pruutpaari kujutisega pulmakaart

Pulmakaart “ELEGANTSED KOLLASED LILLED”

39.99

Efektne pruutpaari kujutisega pulmakaart on kaunistatud rohkete kollastes toonides lilleõitega, mille taustaks on vanaroosa reljeefne lillemuster. Imeilus käsitööna valminud pulmakaart eristub teistest erilise disaini poolest. See kaunis kaart on suurepärane kingitus abielupaarile meeldejäävast pulmapäevast. Kuid miks mitte ka niisama argipäeva veidike romantikat tuua või hoopis kinkida kallimale pulma-aastapäevaks?

lill, pruutpaar, roos